Malé ohlédnutí za uplynulým školním rokem v MŠ Přemyslovská

Tyto dny (začátek července) si užíváme skutečně prázdninové počasí s dětmi ze všech tří školek v Roztokách. Dne 10. 7. se rozloučíme a budeme se při odpočinkových činnostech těšit na nový školní rok. Tento uplynul rychle, jako voda.

V září jsme nově přijaté děti učily pravidlům soužití v kolektivu vrstevníků, za pár měsíců předvedly rodičům u vánočního stromku, kolik se již naučily básniček a písniček, a než jsme se nadály, bylo tu jaro.

V tomto období vyrážíme na delší procházky do okolí Žalova, vyjíždíme na celodenní výlety. Prostě pracujeme na své fyzické kondici. :-)

V průběhu celého roku navštěvujeme divadla a malá divadélka zveme k nám. Na závěr školního roku jsme již tradičně podnikli výšlap s rodiči a dětmi a příjemně jsme si poseděli a popovídali při opékání buřtíků u Občerstvení U šraněk.

Tímto děkujeme paní Ivaně a panu Janovi Hliňákovým za příjemný azyl a přípravu ohniště.

Přejeme všem dětem krásné prázdniny, rodičům prima dovolenou se svými dětmi, školáčkům šťastné vykročení do první třídy a našim nově přijatým dětem můžeme slíbit, že se upřímně těšíme na společně strávené dny, měsíce, roky. :-)

Kolektiv MŠ
Přemyslovská

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Dětský klub Pohádka | Jana Buštová
Jaro v Havlíčkově | Fialová Hana
Roztoč | Zuzana Šrůmová
Školní okénko | Věra Zelenková
Obecní slibotechny | Roman Jandík

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.