Marie Rottrová zazpívá na benefičním koncertu pro roztockou školu

V neděli 29. září od 17 hodin proběhne v hotelu Academic benefiční koncert, jehož výtěžek bude věnován na dostavbu základní školy. Iniciátorem a pořadatelem je ve spolupráci s městem občanské sdružení Roztoky - město pro život.

Účinkovat budou umělci, kteří mají nějaké spojení s Roztokami. S velkou radostí můžeme oznámit, že svou účast přislíbily mimo jiné paní Marie Rottrová a světoznámá houslistka Shizuka Ishikawa. Dále vystoupí mimo jiné zpěvačka skupiny Asonance Hana Horká či Viktor Sodoma, žánr vážné hudby budou zastupovat sestry Kosinovy a Jan Valta.

S dalšími známými umělci o jejich případné účasti jednáme. Všichni vystoupí buď zcela zdarma nebo za symbolický honorář.

Vstupenky na koncert v hodnotě 1000 (přední řady) a 500 Kč lze objednávat na tel. čísle 606 893 292 nebo přímo zakoupit ve stříbrnictví na Tyršově náměstí.

Před koncertem proběhne dražba děl roztockých výtvarníků, z nichž jmenujme Karla Marxe či Josefa Ryzce. Také prostředky získané prodejem těchto děl půjdou na dostavbu či vybavení roztocké školy.

Benefice i dražba představují příležitost přispět aspoň symbolicky ke zdaru společné věci, na které máme všichni zájem, a prokázat, že v důležitých věcech umíme táhnout za jeden provaz (a týmž směrem).

Další podrobnosti přineseme v prázdninovém vydání Odrazu.

Vladka a Jaroslav Drdovi

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.