Marika Singers pomáhá a koncertuje

Kvalitní hudbou, hudbou vytvořenou a přednesenou s láskou a od srdce se dokáže velmi mnoho. Vokální skupina Marika Singers je si toho vědoma a snaží se toto motto naplňovat na každém svém koncertě.

Marika singers

 

Na začátku října jsme vystoupili v kapli Zemské porodnice u Apolináře v Praze 2 a charitativním koncertem podpořili onkologickou část této kliniky. Nesmírně nás potěšil zájem publika o tuto prospěšnou akci. V kapli se tak setkali jak pozvaní hosté, tak pacientky i lékařský personál. Kromě energie a pozitivního myšlení jsme chtěli také předat finanční hotovost, což se podařilo - celkový výtěžek z koncertu přesáhl 27 000,- Kč. Je to důkaz, že potřebná lidskost a sounáležitost je stále mezi námi.

V letošním adventním čase vystoupí Marika Singers na několika koncertech. Přímo v Roztokách se představí 7. 12. od 18 hodin v novém multifunkčním sále roztocké školy. Oproti červnovému, ryze rockovému koncertu však bude tentokrát program rozmanitější -  zazní tu mj. i lidové písně, kterými se navrátíme (alespoň ve vzpomínkách), na letošní úspěšné zahraniční turné.

V sobotu 13. 12. se od 18 hodin uskuteční jeden z pražských koncertů, a to v kostele Českobratrské církve evangelické na Korunní ulici v Praze 2 a nesmíme také zapomenout na tradiční koncert v Průhonickém zámku v neděli 14. 12. od 18 hodin.

Pokud byste si chtěli vychutnat spíše sólisty, tak navazujeme na úspěšný jarní cyklus –
18. 11. na zámečku v Roztokách a pak další úterní recitály v Praze, kde vás potěší jak kouzelné tóny violoncella, tak pohledný mužský oktet či další sólisté a jejich hosté.

Přijďte. Máte se věru na co těšit.

Barbora Kohoutová

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.