Masopust po šestnácté

Bez dobrovolníků by to nešlo

Roztocký masopust je ojedinělá událost v našem městě. Nejedná se o komerční produkci profesionálních umělců, kde se platí vstupné. Náš Masopust je setkání, jehož příprava a průběh stojí na práci dobrovolníků. I letos se na jeho přípravě podílelo více než 100 dobrovolníků, kteří celkem odpracovali neuvěřitelných 1800 hodin.

Bez jejich času, ochoty, nápadů, rukou, nohou, pecí i kol by si návštěvníci nepochutnali na výborných koblihách, nepokochali se krásnými a důmyslnými maskami, nepotěšili vystoupeními v zámečku i po cestě. Prostě masopust by nebyl. Jejich práce si velmi vážíme, není samozřejmá, je vzácná.

Dále děkujeme za finanční a materiální podporu řady firem i jednotlivců. Většina oslovených v Roztokách reagovala vstřícně a dle svých možností nás podpořila.

Masopust 2013 finančně podpořili:

Město Roztoky, Únětický pivovar, Prokos s. r. o., Bláha, s. r. o., AŽP Cyril Mikyška, RHG nemocnice Tiché údolí, Motorové pily ŠTĚPÁNEK, ZO OS ECHO VUAB Pharma a. s., pan Ing. David Franta, Veterinární ordinace pana Šavrdy.

Materiál a dary do tomboly darovali:

RS maso CZ, s. r. o., Dermacol, Únětický pivovar, Lékárna Roztoky - Masarykova ulice, restaurant Tiché údolí, Magdala, Pekara, Café del Rio, Papírnictví Cyrani, Cyklo Adam, Lékárna Tyršovo nám., Kosmetické studio Jafra Kralupy, Roztocká vinotéka, Parfumerie, hračky, Květinářství - paní Kubištová, Květiny a chovatelské potřeby Husovo náměstí, Motorové pily ŠTĚPÁNEK, Textil U Růží, Uhlí, písky - pan Kazimour, Pí Voda, Fyzioterapie Roztoky, Kadeřnický salon No. 1, Nikie's Fashion, Chovatelství - Zverimex Tyršovo nám., Kadeřnictví - paní Uvarovová, Prodejna obuvi - paní Bábová, Dary přírody, Tabák -Tyršovo nám., restaurace Na Vrškách, K2M reklama, s. r. o., Strix Chomutov, a. s. Masopust připravilo sdružení Roztoč ve spolupráci se Středočeským muzeem v Roztokách, městem Roztoky, obcí Únětice, Kravínem o. s. a za velké podpory pana Sládka z Technických služeb města Roztoky. Děkujeme.

Jitka Čechová
sdružení Roztoč

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Roztoč se v kultuře | Kateřina Korychová
Masopust 2016 | Marcela Uhlíková

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.