Místní poplatky

Vážení spoluobčané,

tímto článkem si dovolujeme požádat o Vaši součinnost s Městským úřadem při vymáhání neuhrazených poplatků.

Od měsíce července a v průběhu měsíců následujících bude odbor financí rozesílat upomínky na neuhrazené místní poplatky.

V první vlně upomínky za rok 2013, následovat budou upomínky za předchozí roky. Bohužel evidujeme platby, u kterých nebylo možné zjistit, ke kterému poplatníkovi platba patří. Může se proto stát, že obdržíte upomínku, přestože máte poplatek uhrazen. Za tuto situaci se všem předem omlouváme. Dovolujeme si ale požádat, abyste v případě, že upomínku obdržíte a máte u sebe doklad o uhrazení poplatku, kontaktovali odbor financí na telefonech uvedených v upomínce a domluvili se s pracovníkem odboru, který si najde Vaši platbu a připíše ji k Vašemu poplatku. Spolu s upomínkou jsou rozesílány složenky na uhrazení poplatků. V případě, že poplatek zaplacený nemáte, použijte přiloženou složenku k jeho úhradě. Složenku je možné hradit hotově v pokladně MÚ, na poště nebo bankovním převodem. Variabilní symbol pro platbu je na složence uveden.

V případě dotazů můžete kontaktovat pracovníky odboru financí na tel. číslech 220 400 239, 220 400 237 a 220 400 266. Tímto článkem bychom zároveň chtěli s předstihem informovat všechny poplatníky, že od následujícího roku budou zrušeny tzv. sloučené platby. O novém způsobu úhrady poplatků budeme informovat v následujících číslech měsíčníku ODRAZ.

Přem děkujeme za Vaši součinnost s výběrem poplatků.

Odbor financí Městského úřadu

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.