Na prahu nového roku

Vážení čtenáři, zahajujeme další ročník vydávání městského měsíčníku. Neměl by přinést žádné revoluční změny, neboť současný koncept se vcelku osvědčil. Budeme se snažit více psát o historii Roztok, protože o ni projevujete zájem, zejména pak noví obyvatelé našeho města. Redakční rada se také rozhodla dát informacím ze společenské kroniky důstojnější umístění než na konci časopisu.

Co se určitě nezmění, je skutečnost, že i nadále budeme spoléhat na Vaše příspěvky. Kdo jiný by měl psát o tom, co občany zajímá, než oni sami? Rádi otiskneme Vaše názory, náměty, chválu i oprávněnou kritiku. Jako novinku nabízíme možnost uvedení e-mailové adresy autora článku, pro případ, že by s ním některý z čtenářů chtěl diskutovat mimo stránky Odrazu. (Tento podnět vzešel z loňské ankety mezi čtenáři.)

Budeme nadále informovat o chystaných i uskutečněných kulturních, společenských, charitativních či vzdělávacích akcích. Zde jenom přispěvatele upozorňujeme na nutnost zachování informativního charakteru zpráv, komerční propagace patří do placené inzerce.

Všechny přispěvatele pak opětovně prosíme o střídmost v rozsahu článků, neboť Odraz má limitovaný počet stránek. V případě potřeby budeme nuceni příspěvky krátit.

Dále prosíme o péči při výběru zasílaných fotografií. Neposílejte jich příliš mnoho, určitě všechny neotiskneme a náš výběr by se nemusel shodovat s Vašimi prioritami. Raději pošlete jednu výstižnou a dostatečně vypovídající fotografii. Fotografie prosím posílejte zvlášť, nikoli vložené do textu. Ideálně by fotografie měly mít rozlišení 300 dpi. Často dostáváme nekvalitní fotografie o velikosti pod 100 kB, které jsou opravdu pro tisk nepoužitelné.

Věřím, že společným úsilím dosáhneme toho, že Odraz bude pro čtenáře zajímavý a přínosný.

Jaroslav Drda

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.