Nabídka školám

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy, p. o., nabízí nový výukový program s využitím pracovních listů

Léto v roztockých vilách

Jde o první pracovní listy věnované roztockému fenoménu - vilám pražských lufťáků. KAŽDÝ TÝDEN POUZE VE ČTVRTEK mohou zájemci využít prohlídku, kdy si s pracovními listy prohlédnou expozici Život v letovisku aneb jak se jezdilo do Roztok na letní byt. Prohlídku s komentářem zajišťuje muzejní lektorka Marie Jelínková-Ťupová, která zná odpověď na všechny zvídavé otázky :-)

Co k prohlídce s pracovními listy Léto v roztockých vilách potřebujete?

Pouze vytištěné pracovní listy (buď si je připravte sami, nebo vám je v IC vytiskneme za poplatek 10 Kč na počkání). A hlavně - nezapomeňte se předem objednat! Buď na: pokladna@muzeum-roztoky.cz, nebo na tel.: +420 233 029 060.

Nabídka platí od května 2015.

Výukový program s pracovními listy (ke stažení na webu http://www.muzeum-roztoky.cz/skoly-pracovni-listy.php) je vhodný pro žáky 2. stupně ZŠ a studenty SŠ i pro širokou veřejnost. Časová náročnost do 120 minut.

Za komentovanou prohlídku Léto v roztockých vilách zaplatí děti z Roztok pouze 30 Kč (pokud si přinesou již vytištěné pracovní listy) nebo 40 Kč (pokud si listy nechají vytisknout na místě).

PŘIJĎTE ZAŽÍT EXPOZICI LUFŤÁKŮ NETRADIČNĚ - JINAK!

Marcela Uhlíková
Středočeské muzeum

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.