Nejeden krok, nejedna barva

Bydlím v Roztokách teprve dva a půl roku. Tomu odpovídá moje místní „historická“ paměť. Nesoudím tedy rychle jednotlivé stavy místního života. Poznávám je ze zkušeností lidí, kteří mají zájem něco sdělovat a ve kterých cítím spřízněnou duši.

Na přání autora byl článek odstraněn. Zbytek textu naleznete v PDF.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Tento článek sem posílal pouze pro časopis ODRAZ č.12/2013

Tento článek sem posílal pouze pro časopis ODRAZ 12/2013.

Zde je v rozporu s autorským zákonem (§34 odst. c) neboť jsem jeho užití jinde než pro ODRAZ, zapověděl.

Žádám jeho vymazání z toho webu Roztoky.com.

Jiří Macák

Na vědomí: tajemník MěÚ Roztoky

Jestli ten problém nebude v

Jestli ten problém nebude v tom, že rada města z nějakého nepochopitelného důvodu nechce dát do Odrazu tu formulaci o přebírání článků "pouze se souhlasem autora", kterou odhlasovalo zastupitelstvo. Asi jim prodlužování tohoto stavu vyhovuje. I když nevím, zda by pan Šalamon potom ve svém úsilí polevil.

Nechápu, proč z toho děláte

Nechápu, proč z toho děláte takovou vědu. Jsem na semestr v Belgii a tohle je jediná možnost, jak sem tam kouknout, co se děje v Roztokách.

David

Já to tu čtu taky radši než v

Já to tu čtu taky radši než v Odrazu, nechápu, proč nejste rád, když někdo čte Vaše články..

Dobrý den pane Macáku, jestli

Dobrý den pane Macáku, jestli jste užití jinde než pro Odraz zapověděl, nemáme šanci zjistit, protože z iniciativy Zelených byla přerušena komunikace při předávání podkladů Odrazu, tj. město nyní nemá obsah Roztoky.com jak ovlivnit. K porušení žádného zákona ale samozřejmě nedošlo.
Každopádně nevidím problém, hoďte nám prosím tuhle žádost na mail info@roztoky.com (kvůli identifikaci) a dáme to pryč. Díky moc. TŠ

je to jednoduché, nechci pomáhat ODS

Dobrý den,

nechci pomáhat budovat "web roztocké ODS" pod maskou oficiálního webu Roztok. Nechci, byť takto skrytě, sloužit k budování něčeho s čím nesouhlasím. Nechci, aby si někdo mohl myslel, že jsem jedním z autorů (viz výše) tohoto webu.

Přeji všem Krásné Vánoční svátky a hodně štěstí do roku 2014 :-)

Jiří Macák

Dobrý den pane Macáku, na

Dobrý den pane Macáku,

na Vaše přání putoval článek do archivu, další Vaše případné články tam půjdou automaticky rovnou. Nemá smysl, abych tu po tisící opakoval, že jakýkoliv vliv ODS na tento web je Vaší fikcí. A kde jste vzal tu "masku oficiálního webu Roztok", mi taky není jasné. Mimochodem, kdybyste chtěli na web Zelených některý z mých článků, tak si poslužte, klidně Vám "s budováním něčeho, s čím nesouhlasím" pomohu. :-)

Ale vážně - nevidím nejmenší důvod používat výhružnou rétoriku. I kdyby tenhle web vymyslel Václav Klaus sám, tak přece nejsme třídní nepřátelé a tady nezuří studená válka občanského typu. Nebo ano?

Krásné Vánoce i Vám!

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.