Neposedná pastelka a TJ Sokol Roztoky

V neděli 28. července začínal první ze dvou turnusů letního tábora rodičů s dětmi. Letošní tábor byl s medvídkem Pú a jeho kamarády, kteří bydlí ve Stokorcovém lese. První den jsme se rozdělili do tří družstev, vyrobili vlajky a nacvičili bojové pokřiky, kterými jsme každý den zahajovali a zakončovali. Všechny děti si pak za pomoci rodičů vyrobily bodovník - taštičku, do které po celý týden sbíraly body - letos plyšové bambulky.

Dopoledne jsme vyráběli a cvičili. Každý večer nám před chaloupkami svítily dřevěné lucerničky a v chatičkách všem dětem přibyla krabička na poklady, skákací zvířátko, stolní hra a namalovali jsme si i hezké pohledy. Rodiče si při večerní dílničce vytvořili z měděných barevných drátků krásné kytičky.

Odpolední programy byly sportovní. Stihli jsme šestiboj - soutěž družstev, pohádkový les, cestu na poštu i olympiádu se startovními čísly. A na závěr týdne i velmi oblíbenou pouť. Ve Stokorcovém lese bylo připraveno plno úkolů, za které děti dostávaly body, které pak ve směnárně vyměnily za táborové peníze a mohly nakupovat v krámku.

Ani po večeři program nekončil. Denně se cvičilo a tančilo na hudbu. Stihli jsme i táboráky s opékáním hadů a buřtů. Nechyběla ani stezka odvahy. Nejdříve šly po setmění samy děti. Po svítících koulí došly až k Tygříkovi a medvídkovi Pú. A když byla úplná tma a všechny děti spaly, vydali se do lesa i rodiče.

Týden nám rychle utekl a už tu byl závěrečný večer. Rozdali jsme celotáborové diplomy, perníkové medaile, dárečky a nakonec jsme spočítali body, abychom věděli, kdo vyhrál. Těším se na setkání s Vámi na kurzech a akcích Studia Neposedná pastelka a na cvičeních v TJ Sokol Roztoky. Informace najdete na webových stránkách.

Nejbližší společná akce bude dopolední SOKOLENÍ v neděli 22. září v areálu TJ S OKOL Roztoky.

Martina Sasková
www.neposedna-pastelka.wz.cz www.sokroz.cz

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Školní okénko | Alena Gabalová
Rožálek | Eva Tluková
Lexik po prázdninách | Lenka Červenková

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.