Nová fotbalová sezona v Roztokách

Vážení přátelé, rozeběhla se nám nová fotbalová sezona. Do soutěží FAČR máme tentokrát přihlášeno už 7 mužstev. Všechna naše mužstva si vedou více než úspěšně.

Mladší přípravka hraje svou soutěž turnajovým způsobem a zatím byla pokaždé na „bedně“. Jeden turnaj dokonce vyhrála. Starší přípravka dosud hořkost porážky nepoznala. Mladší žáci podlehli pouze jednou, a to nešťastně brankou v poslední minutě v Červeném Újezdu. Starší žáci zatím, až na jednu remízu, také stále vyhrávají. Dorost si vede nadmíru úspěšně v I. třídě Středočeského kraje. Po dlouhých 26ti zápasech bez prohry přišla porážka až v minulém zápase, a to na půdě Rakovníka. A-mužstvo zatím poměrně s přehledem vede III. třídu a opět se pokouší dosáhnout na vytoužený postup do II. třídy. Béčko hraje ve své soutěži v horní polovině tabulky. Všechna mužstva dělají radost nejen nám, ale především fanouškům, kteří na zápasy docházejí ve stále hojnějším počtu. Stále si ale myslíme, že by jich mohlo chodit víc. Zejména mužstvo dorostu by si to zasloužilo. Jejich zápasy mají výbornou úroveň i díky kvalitě soupeřů z vyšší soutěže. Na vzdálenější venkovní zápasy dorostu jsme začali pořádat autobusové zájezdy a zatím se nám to osvědčilo. Na zápasy tak společně jezdí hráči, trenéři a zejména skupina fanoušků. Již jsme absolvovali cesty do Hředle, Nového Strašecí a Rakovníka.

Informace o dalších zájezdech najdete na našich webových stránkách.

A mužstvo se opět účastní poháru OFS, ve kterém loni skončilo v semifinále. Letošní vstup byl také úspěšný a postoupili jsme do jarních kol.

Ještě se musím zmínit o našich nejmenších. Hlásí se a na tréninky chodí stále více mladých fotbalistů ve věku čtyř až šesti let. Je na ně radost se dívat a děkujeme především oběma trenérům, panu Čížkovi a Šaljičovi, za jejich nesmírnou trpělivost a elán, s jakým se této fotbalové drobotině věnují.

Závěrem bych chtěl mezi nás pozvat další adepty a zájemce o fotbal všech věkových kategorií. Opět na webových stránkách najdou veškeré informace a kontakty. Je možné i přijít od pondělí do čtvrtka přímo na hřiště a mluvit přímo s trenéry jednotlivých mužstev. Dále zvu stávající věrné fanoušky a hlavně další a další fanoušky, aby chodili na domácí zápasy všech našich mužstev, a podpořili tak jejich snahu o co nejlepší výsledky.

Všem hráčům a trenérům přeji hodně úspěchů v dalších zápasech.

Tomáš Novotný
prezident SK Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

SK Roztoky, jaro 2016 | Tomáš Novotný
Fotbal v Roztokách, jaro 2016 | Tomáš Novotný
Roztockému fotbalu se daří | Tomáš Novotný
Vážení fanoušci | Tomáš Novotný

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.