Nové pololetí v Lexiku

Zápis na 2. pololetí do jazykových kurzů je sice už za námi, ale do našich kurzů se můžete přidat kdykoli. Noví studenti se mohou hlásit telefonem (739 035 000), mailem, nejlépe však bude, když se zastavíte u nás na recepci, kde u šálku naší výborné kávy všechno probereme osobně, vyplníme přihlášku, a můžete začít.

Přednášky o aromaterapii

Všichni jste srdečně zváni na přednášku Životní cesta člověka a aromaterapie I., jejímž tématem budou životní etapy jako těhotenství, porod, šestinedělí, péče o dítě a jak si tyto životní fáze zpříjemnit právě pomocí aromaterapie. Přednášející Ing. Dana Kneřová objasní přítomným charakteristiky těchto životních etap podle vývojové psychologie, představí aromaterapii a základní éterické oleje, doporučí, které oleje jsou vhodné v těhotenství, při porodu a při péči o dítě, promluví také o nejčastějších dětských nemocech a jejich zjemnění díky éterickým olejům. Kdy? Ve čtvrtek 3. března 2016 od 18.30 do 19.45 hod.

Stejně tak všechny zveme na další přednášku Životní cesta člověka a aromaterapie II., tentokrát na téma dospívání, dospělost, stáří, umírání. Jak nám může aromaterapie zpříjemnit žití i zjemnit jeho konec? O tom všem se dozvíte ve čtvrtek 17. března 2016 od 18.30 do 19.45 hod. Náplní přednášky je charakteristika výše uvedených životních etap dle vývojové psychologie, éterické oleje a jejich pomoc při řešení životních radostí i starostí, provázení blízkých osob s éterickými oleji při umírání.

Nevíte si rady s potomkem či s rodinnou situací?

Nevěšte hlavu. Naše pedagogicko-psychologická poradna funguje pro celou rodinu od malých dětí až po dospělé. Pomáháme řešit problémy již u předškolních dětí, provádíme diagnostická vyšetření školních dětí, středoškoláků, rodinnou a párovou terapii (například jak zvládnout rozvodovou situaci). Objednat se můžete na recepci telefonicky či mailem. Pro krizovou radu psycholožky se na ni můžete přímo bezplatně obrátit na poradna-online@lexik.cz.

V lednu proběhla v okolních mateřských školkách bezplatná orientační vyšetření (screeningy). Naše speciální pedagožky a psycholožky nyní výsledky vyhodnocují a předávají rodičům. Naši odborníci mají v současnosti plné ruce práce a věnují se dětem, které mají nastoupit letos do školy.

Všechna naše potvrzení jsou platná podle platných právních předpisů pro základní až vysoké školy. Pokud si nevíte rady, jak s dítětem pracovat, naši odborníci vám s tím pomohou i na základě vyšetření z jiných zařízení.

Logopedie aneb aby to dobře mluvilo...

Čeština je těžká. A když se k tomu přidají potíže s výslovností, není co závidět. My ale máme řešení. Tím je rozvoj řeči vašich potomků, který vede zkušená klinická logopedka Mgr. Markéta Hrušková. Procvičí s vašimi dětmi, jak dýchat, jak správně vyslovovat, a všechno, co se správnou výslovností souvisí. Pokud se vaše děti potýkají s jakýmkoli problémem v oblasti výslovnosti, můžete na jejich zlepšení pracovat právě u nás.

Více najdete na našem www.lexik.cz

V případě jakýchkoli dotazů pište na info@lexik.cz nebo volejte na 739 035 000. 

Těšíme se na vás!

Za kolektiv Lexiku

Mgr. Lenka Červenková

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.