Nový Lexik u hřiště na Solníkách

Vzdělávací centrum se přestěhovalo

Je konec hluku a prachu z rušné ulice, Lexik má konečně své sídlo v klidné části Roztok na dohled od dětského hřiště a skateparku na adrese Obránců míru 2348. Přitom zůstává zachována skvělá dostupnost - pár minut chůze z Tyršova náměstí a od autobusové zastávky i ze všech částí naší obce.

V přízemí nové budovy se nachází samostatné prostory Lexiku, s vlastním sociálním zařízením, s recepcí a halou. Určitě oceníte klid a příjemné prostředí i to, že si můžete dát dobrou kávu, něco k pití a malého k snědku. Již počátkem roku došlo ke změně koncepce Lexiku a v současnosti se specializujeme na jazykové kurzy (Aj, Nj, Fr, Rj, Šj, Port, It, Čj pro cizince) pro dospělé. Pro děti nabízíme kroužky od jazyků po doučování, máme logopedii a budeme otevírat poradnu pro specifické poruchy učení jako dyslexii, dysgrafii i počítačové kurzy.

Výhodou vzdělávacích a jazykových kurzů v Roztokách je, že šetří čas i peníze za dojíždění do Prahy a nabízí pracovní příležitost (nejen) pro roztocké lektory.

Nabídku jazyků i úrovní máme opravdu bohatou. Nabízíme například i portugalštinu, finštinu... Kdo potřebuje již pokročilou formu jazyka, může navštívit kurzy vedené rodilými mluvčími (VB, USA, It, Šj, Rj) a specializované konverzační kurzy: Angličtina o současné politické a ekonomické situaci, Angličtina, nová média a technologie nebo Porovnání britské a americké angličtiny - frází a jejich úskalí v užití, slang apod. Oblíbené jsou kurzy jazyků na cesty. Pro studenty máme přípravu k maturitám, pro školáky a dokonce i předškoláky třeba i němčinu.

Na podzim chystáme pokračování série seminářů Jak zvládat konflikty, Pracovního práva po novele zákoníku práce, Jak zpět do práce apod. Počítačové kurzy pokračují pro laickou veřejnost i firmy.

Pro předškoláky bude pokračovat oblíbený vědátorský Malý objevitel a v bloku s ním Tvořivá angličtinka.

Chystáme spuštění Poradenského a konzultačního centra pro rizika SPU s logopedií. Budete se u nás moci poradit s odborníky na slovo vzatými o školní zralosti vašeho dítěte, při poruchách chování či jakýchkoli nejasnostech v oblasti výchovy se speciální a sociální pedagožkou, etopedkou (poruchy chování), psycholožkou či klinickou logopedkou. Zkrátka pro všechny rodiče, pedagogy i děti, které něco trápí, obávají se rizika v oblasti učení, chování, šikaně apod. Vzdělávací denní tábory poslední srpnový týden budou blíž přírodě i hřiště, připravujeme pěkné exkurze a výlety s tematickým zaměřením, angličtinou i trochou dobrodružství.

V současnosti se zaměřujeme na jazykové vzdělávání všech věkových kategorií. Máme vysoce kvalifikované pedagogy i mnoho rodilých mluvčích. Školka a cvičení definitivně skončily a my se stále více specializujeme na prevenci poruch učení za pomoci špičkových odborných spolupracovníků, které jsme za léta praxe získali.

Zveme vás na první konzultace o jazykových kurzech již v týdnu od 27. 8. od 9 do 16 hodin. Slavnostní otevření bude 2. 9. od 15 do 18 hodin, kdy si budete moci prohlédnout nové prostory, seznámit se s našimi lektory, udělat si cvičné testy a najít si tak správné místo v bohaté nabídce různých úrovní jazykových kurzů. Děti si budou moci zasoutěžit a všichni se pobavit a občerstvit.

Zápisy budou pokračovat především v pondělí a úterý 3. a 4. 9. 2012.

Kontakty platí stále stejné: info@lexik.cz, recepce 739 035 000, 733 643 643 a www.lexik.cz. Krásný zbytek prázdnin přeje,

Lenka Červenková
ředitelka vzdělávacího centra Lexik

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.