Od září to bude v Roztokách tancem jen zářit...

Po špičkách - studio pro taneční a pohybovou výchovu zve všechny zájemce a příznivce harmonické kultivace dětské osobnosti skrze umělecký pohyb na dodatečný zápis 1. a 2. září 2015 v Roztokách a Úněticích. Studio se nyní vydává svou vlastní cestou, která směřuje k rozvoji zájmového uměleckého vzdělávání prostřednictví systematicky vedené tvořivé taneční výchovy.

V novém školním roce bude Taneční studio Po špičkách po dvouleté pauze opět otevírat třídu pro nejmenší děti od 3 let. Starší zájemkyně o tancování v TS Po špičkách budou mít možnost po individuální domluvě doplnit některé skupiny. A protože v předběžně připraveném rozvrhu, který už počítá celkem se čtyřmi dny výuky v Roztokách, Žalově a Úněticích, vybylo místo, našel se prostor i na dlouho poptávanou striktně chlapeckou třídu pro kluky od 5 let (bez horního věkového omezení), aby měli možnost zkusit vybít svou energii skrze kreativní tanec na kvalitní hudbu.

Dlouhodobě opečovávaná snaha o aktivní spolupráci s hudebním oborem, která se v poslední době velmi dobře formovala, zcela jistě pro Taneční studio Po špičkách nekončí. Naopak. Jak měli diváci možnost vidět na červnovém závěrečném Tanečním podvečeru v holešovickém studiu Alta, kromě zkušeného muzikantského doprovodu se při některých svých tanečních výstupech angažovaly hudebně i samotné malé tanečnice. Setkalo s to s velkým ohlasem jak u publika, tak i u samotných dětí a inspirace s motivací si podaly ruce. Je se snad na co těšit.

Pokud vám již věk nedovolí tančit zvesela, můžete vidět tančit TS Po špičkách. V sobotu 5. září na louce u DPS v rámci akce Den seniorů v Roztokách. O týden později se soubor pro změnu představí mimo město na již tradičním Festivalu v Babím létě, který v Řevnicích pořádá spřátelené Taneční studio Dobřichovice. 

Přejeme vám krásné protančené léto a děkujeme všem za projevenou přízeň a dosavadní podporu. Konkrétní informace o fungování studia Po špičkách naleznete na nové internetové adrese www.tspospickach.cz.

Zuzana Smugalová

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.