ODRAZ v čase volebním

Vážení čtenáři,

říjnový Odraz vychází shodou okolností o témže víkendu, kdy se konají obecní a senátní volby. Zvažovali jsme, zda neposunout jeho tisk o týden, aby v něm již byly výsledky voleb, ale nakonec jsme tuto myšlenku zavrhli. I kdybychom tak učinili, stejně by Odraz vyšel až týden po volbách. Náš časopis je zkrátka měsíčník a nemůže mít ambici stát se aktuálním zpravodajem.

Posunutím termínu vydání bychom tak vlastně nic nezískali, jen bychom zbytečně narušili pravidelný harmonogram. Někteří inzerenti by byli poškozeni, neboť počítali s uvedeným datem vydání. Některým přispěvatelům jsme museli kvůli volbám odsunout otištění jejich článků o měsíc, čímž jsme je poněkud připravili o aktuálnost jejich informací a další odklad by asi nenesli úplně lehce.

Uvnitř čísla vám někdo bude tvrdit, že o minulých volbách se vydání Odrazu posouvalo, ale to je jenom důsledek špatné paměti a lenosti si svá tvrzení ověřovat. Poslední volby v roce 2010 se konaly 15. října a Odraz s výsledky vyšel 12. listopadu.

V době přípravy tohoto čísla uvažujeme o zvláštním vydání Odrazu s volebními výsledky. Každopádně, pokud volby proběhnou řádně a hladce, budeme v čísle 11 moct nejen přinést rozbor volebních výsledků, ale s velkou pravděpodobností už budeme znát nového starostu a radní.

I v tomto čísle ještě nalezneme dozvuky volebního boje, ale s potěšením vás v něm informujeme i o běžném dění ve městě. Naštěstí jsou u nás také lidé, kteří bez ohledu na politiku přinášejí druhým pomoc nebo radost.

Jaroslav Drda

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.