Odraz v roce volebním

Vážení čtenáři,

otevřeli jste první vydání Odrazu v roce 2014. Ze všeho nejdříve vám chci popřát, aby tento rok byl pro vás úspěšnější než ten předešlý.

Se začátkem nového roku bývají z neznámých důvodů automaticky spojovány jiné začátky. Jako by přelom roku byl startovním výstřelem pro nejrůznější plány, změny či předsevzetí. V umělém nastavení této startovní čáry je třeba hledat příčinu toho, že většina takových zbrklých plánů, změn a předsevzetí nedojde svého naplnění.

Odraz si podobná zklamání ušetří tím, že se v novém roce výrazně nezmění. Aspoň jeho struktura a vzhled nikoli. Zkoušíme trochu jiný sled kroků ve výrobě, abychom pokud možno eliminovali chyby, kterých jsme se v roce 2013 občas dopustili, ale to by čtenář v podstatě neměl poznat.

Rádi bychom slíbili, že budeme časopisem přinášejícím v kultivované formě řadu potřebných informací, názorů a komentářů, časopisem, který bude čtivý a čtený. O to se snažíme, i když je jasné, že nejsme dokonalí, a i kdybychom byli, všem se nezavděčíme.

Jedni čtenáři si libují v třeskutých diskuzích a tvrdí, že čtou Odraz jen kvůli nim. Druzí píší, že polemiky je znechucují a kvůli nim Odraz nečtou.

Obávám se, že v roce volebním se peprným komentářům z různých stran nevyhneme. Budeme se ale snažit, aby i ti, kteří politické tahanice přeskakují, na stránkách našeho časopisu našli něco zajímavého. Budeme rádi, když se s námi podělíte o nápady, jak Odraz zpestřit a zkvalitnit. Znáte-li v Roztokách někoho významného, člověka se zajímavým životním příběhem, někoho, komu se podařilo dosáhnout významného úspěchu či ocenění, dejte nám tip. Stejně tak uvítáme vaše náměty na témata, kterým by se Odraz mohl věnovat.

Za vaši spolupráci vám předem děkujeme.

Jaroslav Drda

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.