ods

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Šalamonovo vyfičení

V minulém Odrazu T. Šalamon čtenářům sugestivně sdělil, že ledva svobodně promluvil o roztocké vrchnosti, tak hned "... jako ve správné orientální satrapii. vyfičel z kontrolního výboru.". Údajně zcela bezdůvodně. Protože jsem návrh na odvolání T. Šalamona na listopadovém zastupitelstvu přednesl, přináším k tomu několik informací.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

"Přátelské" okopávání kotníků

Musel jsem se pousmát, jak to v tom našem městečku chlapec z místní ODS "nandal" v Odrazu č. 3 pod titulkem Anticharta zastupitelstvu za usnesení, ve kterém se distancovalo od pořádání únorové akce v hotelu Academic. Neopomenul jmenovitě poukázat na drzost, kterou někteří zastupitelé projevili svým souhlasem. Hezky je všechny vyjmenoval, aby se náhodou nezapomnělo, kdo s tím měl něco společného.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Červená karta

Tak to máme černé na bílém. Před Velikonocemi jsem za ODS obdržel od starosty Jakoba a místostarosty Novotného výpověď koaliční smlouvy, březnové zastupitelstvo zařízlo místostarostu Jardu Huka, zvoleného za ODS, a na jeho místo zvolilo Marii Šlancarovou z TOP 09. Padla tak šestiletá společná koaliční vláda TOP 09, ODS a Sakury.

Tak se nám to pěkně rozhádalo

Na posledním zastupitelstvu byla nám zastupitelům sdělena novinka a to, že končí trojkoalice a bude vládnout jen dvojkoalice. TOP09 a sdružení Sakura se asi spolu dohodly a ukončily činnost s ODS a to z důvodů nám neznámých. Akorát známe tu prý poslední kapku, která vedla k vyhazovu již zmíněné strany.

Místostarosta Huk odvolán. Roztocká koalice se rozpadla

Městský úřad Roztoky
MÚ Roztoky | ilustrační foto | CC3

Roztocké zastupitelstvo na svém zasedání 30. 3. 2016 odvolalo na návrh TOP09 a Sakury z funkce místostarostu Jaroslava Huka. Roztocká vládnoucí koalice se rozpadla ani ne v polovině volebního období poté, co se TOP09 a Sakura rozhodly pokračovat ve vládě bez ODS. Ta tím pádem odchází do opozice.

ODS Roztoky vítá odebrání licence oblastní organizaci Praha-západ

Výkonná rada ODS včera odebrala licenci oblastnímu sdružení Praha-západ. Dovolujeme si krátce vysvětlit nastalou situaci.

ODS Roztoky, jako součást „Iniciativy za ozdravení ODS na Praze-západ“, byla od počátku jedním z iniciátorů celého procesu a zrušení oblasti jednoznačně vítá jako krok, který povede k očištění strany od lidí spojených s regionálními kmotříky, kteří svým počínáním kazí pověst ostatním členům. Vítáme razantní postup předsedy Nečase a vedení ODS.

Poděkování místostarosty

Milí občané Roztok, asi většina z vás se dočetla, že jsem byl rozhodnutím zastupitelstva města odvolán z funkce místostarosty.

Mé odvolání navrhl zastupitel za ODS pan Jandík, který se na otázku zastupitelů na důvod tohoto kroku zmohl pouze na odpověď, že jsem ztratil důvěru místní ODS.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Velký rodinný den

Kandidát na hejtmana za Středočeský kraj MUDr. Raduan Nwelati Vás zve na Velký rodinný den: Roztoky, Tyršovo nám. 6.10.2012 od 10:00 do 17:00 hod.

Koaliční smlouva pro volební období 2010-2014

V návaznosti na výsledek voleb do zastupitelstva města Roztoky dne 15. a 16. října 2010 uzavřely místní organizace TOP 09, místní sdružení ODS a volební strana SAKURA koaliční smlouvu, která je přílohou tohoto článku.

Poděkování ODS voličům

Chtěli bychom poděkovat všem občanům, kteří v komunálních volbách svými hlasy podpořili kandidáty Občanské demokratické strany.

Syndikovat obsah