ODS do voleb v plné palbě

ODS je v současné době na roztocké radnici jedinou pravicovou stranou. Jsme zároveň i jedinou parlamentní stranou, což umožňuje lépe komunikovat problémy města na celostátní úrovni. Do komunálních voleb jsme připravili program, který je přístupný na www.roztoky.com. Je založen na stabilizaci rozpočtu, investicích do vzdělání a infrastruktury s propojením na tradiční hodnoty pravicové politiky a kulturní společnosti. Tým, který tyto hodnoty chce prosazovat a žádá vás o podporu, jsme vytvořili z nových i osvědčených tváří, starousedlíků i novousedlíků, mužů i žen. Pracovat pro město a jeho občany chtějí ekonomové, živnostníci, manažeři, právníci, učitelé i umělci, kteří žádají o volební podporu všechny vás, pravicově smýšlející roztocké spoluobčany.

PřílohaVelikost
program_zari_upr.pdf544 KB
kandidatni_listina.doc67.5 KB

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

ODS a pravicová stran???

No to si snad děláte legraci, ale není moc humorná.
ODS byla vždy, někdy více, někdy méně, reálně stranou socialistickou, v nejlepším případě pravým křídlem sociální demokracie.
Což se projevovalo např. tím, že ODS se provinila hříchem typickým pro socialisty - porušování vlastních slibů (když bránila ustavení institucí, jejichž vznik sama odhlasovala, jako Senátu, krajů nebo Nejvyššího správního soudu), hlavně ale brutálními sazbami a podvody u daní z příjmů a tzv. pojištění - v 90. letech byly sazby podle ODS až na 40% příjmu a trvalo dlouhých 15 let než se ODS vzpamatovala a přistoupila na jednotnou sazbu daně. Ještě pořád ale ODS nenapravila kočárníkovský podvod u pojištění, kdy větší část takzvaně "platí" zaměstnavatel, což ale jenom znamená, že zaměstnanec se nedozví, jak je opravdu vysoký odvod z jeho platu do státního rozpočtu.
K privatizaci dotlačila ODSku tehdejší ODA, a to ještě dokázala ODS pomršit pravidla tak, aby se vytvořil co největší prostor pro kuponové investiční fondy, které dokázaly principy privatisace, kapitalismu a pravicového myšlení skvěle zdiskreditovat. A dotlačit ODS k privatizaci bank neměla sílu ani ODA, tak ji pak udělal socialista Zeman.
Pravice všude na světě má blízko k duchovním hodnotám a jejich pozemským reprezentacím - naproti tomu ODS se typicky socialisticky vymezuje proti církvím a dlouhodobě blokuje odluku státu od církví, jejímž nutným předpokladem je majetkové vyrovnání toho, co bolševik církvím ukradl.
Tak v čem je, prosím pěkně, ODS pravicová???

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.