Poděkování sponzorům

Vážení,

dovolte mi, abych Vám jménem fotbalového oddílu SK Roztoky poděkoval za podporu, ať již formou sponzorského daru, pracovní výpomoci, dodávkou materiálu apod., kterou jste našemu oddílu v loňském roce projevili.

Neustále se nám zvyšuje počet členů, hlavně z řad dětí a mládeže. To s sebou přináší stále více požadavků na dresy, míče, tréninkové pomůcky. S přibývajícím počtem mužstev dochází také k většímu zatížení trávníku a tím i k růstu nákladů na jeho udržování.

To vše se nám, i díky vaší pomoci, daří naplňovat. Všechna naše mužstva, máme jich celkem 7, z toho 5 mládežnických, se v sezo-ně 2012/13 umístila do čtvrtého místa svých soutěží.

V podzimní části sezony 2013/14 jsme na tom, s výjimkou starších žáků a dorostu, v podstatě stejně. Starší žáci i dorost již ovšem hrají soutěže Středočeského kraje, kde mají soupeře podstatně těžší, než tomu bylo na Praze-západ. Ale rozhodně svými výkony nedělají Roztokům žádnou ostudu. Díky kvalitnímu trávníku k nám jezdí trénovat reprezentační výběry chlapců a dívek nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

V letošním roce bychom chtěli pokračovat v úspěšné práci z let minulých.

Doufáme, že nám nadále zachováte přízeň a že i s vaší pomocí se nám podaří vyřešit to, co nás v současnosti nejvíce trápí. To je rozšíření počtu kabin a další úpravy okolí hřiště tak, aby dělalo našemu městu čest a aby nám ho mužstva z ostatních, podobně velkých měst Středočeského kraje záviděla.

Za vaší pomoc vám předem děkujeme.

Mezi naše partnery patří a největší poděkování si zaslouží město Roztoky, Hydrolink Roztoky, Prockert & Hynek Roztoky, Autodoprava Čech, Tropic bar, Renova, Alchimica, Pešek+Kala - skříně, Regios, Maso Zrůbek a další.

Doufáme, že se nám podaří získat i další partnery z řad roztockých firem a podnikatelů. Můžeme jim propůjčit na hřišti a kabinách, popř. i dresech, reklamní plochy k propagaci jejich firem a výrobků.

Tomáš Novotný
předseda SK Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

SK Roztoky - fotbal | Tomáš Novotný
SK Roztoky, jaro 2016 | Tomáš Novotný
Fotbal v Roztokách, jaro 2016 | Tomáš Novotný
Roztockému fotbalu se daří | Tomáš Novotný

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.