Podzim v Academicu

Vážení spoluobčané, ráda bych vás jménem Veroniky Souralové pozvala na aktuální výstavu, která probíhá ve velmi omezeném termínu 3. 9. - 3. 10. 2015. V galerii Academic vystavuje celosvětově uznávaný fotograf divoké přírody Petr Bambousek (www.sulasula.com) nádherné fotografie ze série Přírodní krásy ostrova Borneo. Těšíme se na shledání při besedě s autorem, která proběhne 24. 9. od 19.00 hod. v galerii Academic. Tematicky budeme servírovat i cvrčky a červy. Předpokládáme, že účast bude veliká a kapacita omezená. Registrovat se můžete e-mailem na adrese kazdova@academic.cz, a to nejpozději do 16. 9. 2015.

Zimní provoz bowlingu byl zahájen 3. 9. s otevírací dobou čtvrtek-sobota 17.00-24.00, neděle 14.00-22.00. Pro skupiny nad 8 osob, při minimální konzumaci 1000 Kč/hodina, s rezervací týden dopředu, otevřeme téměř kdykoli. Dle zpětné vazby vás, návštěvníků, jsme upravili hodinovou sazbu, a to na 200 Kč do 18.00 a 250 Kč od 18.00.

První podzimní den startujeme s novým večerním jídelním lístkem. Opět vycházíme z přání strávníků a vyplněných dotazníků spokojenosti. Těšit se můžete na návrat tolik oblíbených bestsellerů a českých klasik.

Od října zasedne v ředitelském křesle pan Ivo Havránek, který má velmi bohaté zkušenosti z hotelového prostředí. Nahradí pana Jana Patrmana, který se chystá stát penzistou na plný úvazek.

Jinak intenzivně pracujeme na přípravě vánočního takeaway. Budete moci objednávat již od října. 

Na návštěvu se těší

Petra Kazdová
Operations & Sales Manager

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.