Podzim v MC Rožálek

V pátek 2. října pořádalo MC Rožálek tradiční tancovačku pro děti od roku a půl -Podzimní rejdění. O hudbu a dobrou pohodu se postarala oblíbená skupina Beruška Vlaďky Drdové, která celou akci také moderovala. Pro děti byly připraveny soutěže, na výtvarné dílničce si vyrobily Večerníčkovu čepici.

O několik dní dříve se v Rožálku konal bazárek podzimního a zimního oblečení, který jsme spojili se sbírkou oblečků nejmenších velikostí pro FN v Motole. Vybrali jsme dva pytle krásného oblečení, které udělalo velkou radost sestřičkám na novorozeneckém oddělení. Moc za ně děkujeme všem štědrým dárcům!

Od října se do našeho harmonogramu vrátily sobotní Výtvarné laboratoře, těšit se na ně můžete každých 14 dní v dopoledních hodinách. První laboratoř nového školního roku byla svým tématem již vyloženě podzimní - dlabali a zdobili jsme dýně, všem zúčastněným se náramně povedly.

Rádi uvítáme nové návštěvníky také na našich pravidelných kroužcích pro děti od narození až do předškolního věku: Miminka, Batolátka, Výtvarka, Jóga pro děti, Flétnička i Hravá angličtinka. Rodičům můžeme nabídnout zumbu a angličtinu s hlídáním dětí a ve večerních hodinách italštinu s rodilou mluvčí. Informace o kroužcích i připravovaných dílnách naleznete na www.rozalek.cz.

Za kolektiv MC Rožálek 

Eva Tluková
Václava Bromovská a Simona Mádlová

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.