Pohádkový les

Letos nám meteorologové slibovali slunečno, teploty příznivé, deštík že prý si užije v pátek a na sobotu už mu nezbyde síla... ale jak to chodí, vše bylo jinak. Letně oblečení pomocníci se při náhlém poklesu teploty zahřívali teplým slovem, ani krátký liják kolem desáté hodiny nevypadal na hezký začátek - ale pak pršet přestalo, děti si na startu konečně mohly prohlédnout a vylosovat do té doby pod igelitem zakryté hračky a drobnosti u tomboly, dát si buřtíka, aniž by se hořčice ředila vodou shůry... a hurá na start.

Hledání princezny opět hodně dětí pobavilo, některé i trochu postrašilo - to když potkaly nosatou čarodějnici nebo uslyšely zařvat strašlivého draka. Lezení po pavoučí síti prověřilo malé siláky, hod do klobouku kouzelníka Pokustóna zas ukázal na malé šikuly a šikulky, odvahu prokázali všichni u temné myší díry.

Ale konec dobrý, všechno dobré - princeznu našlo všech 230 dětí, domů si odnesly kromě bříšek plných dobrot i diplomky se svým jménem a doufáme, že i hodně hezkých zážitků.

Za pomoc děkujeme všem, kdo přišli pomáhat, a samozřejmě i našim věrným sponzorům: firmám RENOVA s.r.o., Autodíly Náhlovský, AutoHouser a Železářství Muller ze Žalova. Cukrárně Café Del Rio díky za věcný dar.

Za TOM Svišti Jindra Zoufalá

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.