Prázdninová cesta za pokladem

Letošní již 4. ročník cesty za pokladem se uskutečnil takzvaně na druhý pokus. Jelikož v původně plánovaný červencový termín od rána pršelo, rozhodly jsme se akci odložit až na druhou polovinu prázdnin. V úterý 21. srpna dopoledne nám počasí přálo, a tak si děti a jejich doprovod akci užily se vším všudy - na startu byla připravena malá výtvarná dílnička, ve které si děti vytvořily košíčky na odměny, a v lese za Solníky na ně pak čekalo sedm různých stanovišť, tentokrát na téma „broučci“. Věříme, že si děti kromě pamlsků odnesly i spousty zážitků a zpříjemnily si tak konec léta.

V letošním školním roce Mateřské centrum Rožálek pokračuje ve svém pravidelném harmonogramu, který tvoří kroužky pro děti od narození až po předškolní věk a jazykové a sportovní kurzy pro rodiče. Nově jsme náš program rozšířily také o spolupráci s hudební školou Yamaha.

V úterý 18. září od 15 hod. se v tělocvičně pod školní jídelnou bude konat bazárek podzimního a zimního oblečení pro děti a budoucí maminky. Zájemci o prodej si mohou místo rezervovat mailem.

Pro více informací o akcích v MC Rožálek sledujte naše webové stránky www.rozalek.cz či městské nástěnky.

Příjemné babí léto Vám přejí

Simona Mádlová, Vendula Bromovská a Eva Tluková za celý tým MC Rožálek.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.