Přijďte fandit

Vážení přátelé fotbalu v Roztokách,

právě začala rozhodující fáze bojů o vytoužený postup našeho „Áčka“ do okresního přeboru. Vstoupili jsme do ní dvěma vítězstvími, ale čeká nás ještě deset dalších těžkých zápasů. Všichni uděláme vše pro to, aby to tentokrát vyšlo.

K tomu bychom ale potřebovali i co největší podporu od našich fanoušků.

Prosím proto všechny, kteří se alespoň trochu o fotbal zajímají, ale i ostatní, aby nás v co největším počtu přišli na naše zápasy podpořit.

Rádi Vás uvítáme i na zápasech ostatních našich mužstev, která si ve svých soutěžích vedou velice dobře a kterým také jarní část sezony právě začíná.

Termíny a začátky všech zápasů, jakož i další aktuality z roztockého fotbalu najdete na našich webových stránkách www.skroztoky.cz

Současně jsou vylepovány na většině plakátovacích ploch v Roztokách.

Ze zimní přípravy našich mužstev bych chtěl zejména vyzvednout vítězství našeho kombinovaného mužstva A a B v silně obsazeném turnaji, který pořádal FC Zličín. Odnesli jsme si krásný pohár, který bude vystaven v kabinách. I výsledky mužstev přípravek a žáků na různých turnajích byly velice dobré.

Ještě jednou bych Vás chtěl pozvat do hlediště a popřát všem našim mužstvům minimálně stejně úspěšné jaro, jako byl loňský podzim.

Tomáš Novotný
prezident SK Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

SK Roztoky, jaro 2016 | Tomáš Novotný
Fotbal v Roztokách, jaro 2016 | Tomáš Novotný
Roztockému fotbalu se daří | Tomáš Novotný
Vážení fanoušci | Tomáš Novotný

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.