Přijďte na šestý... ne, už osmý skautský ples v Roztokách

V sobotu 28. 1. 2017 od 19.00 v žalovské škole

Skautský ples sice připravují skauti, ale ne jen pro skauty. Opět srdečně zveme všechny příznivce dobré zábavy, bývalé i současné členy roztockého skautského střediska, jejich rodiče, příbuzné a známé. A co pro vás letos chystáme? Předně se stěhujeme ze sokolovny do žalovské základní školy. Těšit se tedy můžete na nové prostory včetně nového uspořádání a originální výzdoby.

Večerem nás provede osvědčená kapela All Right Band, která uspokojí i ty nejnáročnější tanečníky. Pokud netancujete, pak jistě oceníte příjemné posezení s přáteli. Samozřejmostí bude bohatý doprovodný program pro malé i velké. Chystáme pro vás tombolu, předtančení, soutěž pro děti a také oblíbenou pivní štafetu. Chybět nebude ani chutné občerstvení. Opět všem návštěvníkům nabízíme hlídání dětí v plesové školce. O vaše potomky se rády postarají zkušené skautské vedoucí a zdravotní sestry.

Vstupenky můžete koupit v obchodě Dary přírody v pasáži na Tyršově náměstí

nebo rezervovat přes internet. Podrobné informace najdete na našich stránkách www.skautiroztoky.cz.

A jak je možné, že loni jsme připravovali 5. skautský ples a letos vás zveme na jeho 8. ročník? V archivu se nám totiž podařilo vypátrat dokumenty o 2. skautském plese, který se v Roztokách konal v březnu roku 1949. My jsme v roce 2012 na tuto tradici nevědomky navázali a náš první ročník byl tedy historicky již třetí.

Lukáš Hejduk

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.