Pro Lexik prázdniny neplatí

   Kolik jazyků znáš...

Rádi bychom vás upozornili na aktuální rozpis jazykových kurzů na školní rok 2015/16. Nově jsme vyhlásili kurzy pro seniory (angličtina, němčina, francouzština), které mají speciálně uzpůsobené tempo výuky a jsou za zvýhodněné seniorské ceny, s možností docházení lektora do zařízení či klubovny důchodců.

   Den strávený společně

V pondělí 31. srpna od 9 do 18 hodin vás všechny zveme na Den otevřených dveří, který je spojený se zápisem do kurzů na příští školní rok. Budete mít možnost se osobně potkat s lektory, kteří vedou jazykové a další kurzy. Věříme, že tento den, ve znamení radosti a dobré nálady, bude pěkným zakončením prázdnin a že se od září opět budeme setkávat na půdě Lexiku v hojném počtu, tak jako doposud.

   Lexik nabízí dětem v srpnu Speciální prázdninové tvoření je nově otevřený letní kurzík za prázdninovou cenu, určený nejmenším dětem od 4 do 6 let. Sestavu aktivit kreativního rázu povede speciální pedagožka nejen k zábavě, ale i všeobecnému rozvoji dětí. Termíny: od 17. do 21. srpna a od 24. do 28. srpna, každý den od 9.30 do 11.15.

Rozjezdy před školou - týdenní program pro děti od 9 do 14 let v termínech od 17. do 21. srpna 2015 (čeština a matematika) a od 24. do 28. srpna 2015 (čeština a angličtina)

SOS sportovně turistický tábor s angličtinou proběhne v termínu od 17. do 21. srpna 2015 a opět ho povede zkušený táborový vedoucí. Na tomto táboře se děti naučí zvládat krizové situace, užijí si spoustu outdoorových aktivit a procvičí si hravou formou angličtinu pro pobyt v zahraničí. Tento tábor je vhodný i pro bilingvální děti či děti hovořící pouze anglicky.

Od září jednodušeji

S příchodem nového školního roku začne pracovat pedagogicko-psychologická poradna Lexik

jako samostatné školské zařízení s jednodušší administrativou. Všechna naše vyšetření mají stejnou platnost jako vyšetření ve státní PPP a certifikovaná potvrzení, která budete potřebovat pro vaše děti, jsou v souladu s platnými právními předpisy. Poradna je v provozu i o prázdninách, pokud potřebujete pomoc či radu, volné poradenské termíny jsou ještě 5. a 26. srpna 2015.

Od září opět otevíráme logopedii pod vedením zkušené klinické logopedky. Objednávat se můžete již nyní.

Více na www.lexik.cz.

V případě jakýchkoli dotazů pište na info@lexik.cz nebo volejte na 739 034 000.

Už nyní se těšíme na setkávání s vámi a vašimi dětmi a přejeme všem krásné a pohodové prázdniny.

Za kolektiv Lexiku
Renáta Šťastná

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.