Pro táty, nebo pro mámy?

Pokud dobře počítám, tak v Roztokách a v Žalově je okolo 20 restaurací, hospod, barů, kaváren, vinoték... Na tak malé město se to může zdát hodně, ale pokud si každá najde svoji cílovou skupinu, proč ne. Ostatně pestrý výběr je pro obyvatele Roztok jedině ku prospěchu. S velmi zajímavým konceptem přišel i nový nájemce bývalé restaurace v sokolovně na Tyršově náměstí. Pod názvem Eiffel zde otevřel 23. dubna caffe-bar, který si oblíbí především děti z celých Roztok.

Eiffel má co nabídnout jakékoliv věkové skupině, ale úžasný dětský koutek nemá v Roztokách obdoby. Ti, kdo přišli v předvečer oficiálního otevření na slavností křest nově rekonstruovaných prostor s dětmi, o nich po celou dobu nevěděli. Děti odmítaly koutek opustit, natož odejít domů.

Jen nevím, koho to sem více potáhne, zda tatínky s ohledem na bezprostřední blízkost fotbalového hřiště a dobré Únětické či vyhlášeného točeného Guinesse. Nebo zda sem najdou cestu častěji maminky a dají si dobrou kávu, dortík či sklenku kvalitního vínka.

V každém případě Roztoky získaly nové, kultivované, originální a pro děti, kterých v Roztokách stále přibývá, vstřícné prostředí. To ale neznamená, že tam nemůžete zajít i bez dětí.

Eva Frindtová

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Březnové zastupitelstvo | Stanislav Boloňský
O čem jednala Rada města v dubnu | Stanislav Boloňský
Co přináší Odraz č. 5? | Ladislav Kantor

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.