První Klubové setkání - Rudolf Šimek

V úterý 7. června 2016 bylo v Klubovně důchodců plno již dlouho před 15. hodinou. Všichni, většinou dámy, byli velice zvědaví na muže, jehož bratrem byl známý herec a humorista Miloslav Šimek a který je již dlouholetým roztockým občanem, žijícím na Levém Hradci. Hned na začátku jsem na pana Šimka prozradila, že zanedlouho oslaví významné jubileum 80 let a právě nyní prožívá svou premiéru, je poprvé v Klubu "důchodců".

Tento muž, kterému by nikdo nehádal tak úctyhodný věk, nás všechny přesvědčil, že humor a životní optimismus jsou v rodě Šimků asi dědičné. S kouzlem a šarmem vyprávěl o svém životě, o pohybu a sportu, který je velice důležitý především v pokročilejším věku a začít se s ním dá vždy.

Důležité je nacházet v sobě stále to hravé dítě a mít chuť se smát, nebát se začínat a dávat si stále nové cíle, na které se můžeme těšit.

Vladimíra Drdová
předsedkyně ZO SPCCH Roztoky

Pozvánka na další Klubové setkání:

V úterý 27. září 2016 v 15 hodin přivítáme v Klubovně důchodců v Havlíčkově ulici další známou roztockou osobnost, paní Marii Kšajtovou - spisovatelku, scenáristku, dramaturgyni a novinářku, která je známá nejvíce z Večerníčků a z pohádkových knížek, které provázely a stále provázejí snad všechny generace dětí.

Více na: www.spcch-roztoky.cz

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Podzimní program SPCCH | Vladimíra Drdová
Malá velká auta | Marcela Uhlíková
Z Levého Hradce | Tomáš Novotný
Městská knihovna informuje | Michal Špaček
Ateliér JoE v plenéru | Lada Krupková Křesadlová

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.