První meteostanice v Roztokách

Vojtěch Sedláček spustil zkušební provoz první roztocké meteostanice, jejíž výstupy dal městu k dispozici. Aktuální počasí v Roztokách najdete na našich webových stránkách v důležitých odkazech. Ale nejen to. Návštěvníci stránek se mohou dovědět spoustu dalších zajímavých informací. Například chlad větru, index horka, rosný bod, vlhkost vzduchu, poryvy větru, dobu východu a západu slunce a mnoho dalších údajů. Součástí stránek je samozřejmě i krátkodobá a dlouhodobá předpověď počasí.

Jsem velmi rád, že si stránka hned po spuštění získala své příznivce. Průměrně se na stránku podívá 30 návštěvníků za den, což je přibližně 900 návštěvníků za měsíc. Jsem si jistý, že si první roztocká meteostanice získá další fanoušky

Dovolte mi, abych za všechny, kteří již tyto velmi zajímavé stránky navštívili, i za ty, kteří se na ně teprve podívají, panu Sedláčkovi velmi poděkoval. Jsem velmi rád, že se i v dnešní době najdou lidé jako on, kteří se bez jakékoli vidiny zisku rádi se svými sousedy podělí o to, co mají a především co dovedou. Děkujeme!

Jan Jakob
starosta města Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.