Reakce na “Odpověď” ředitele Bezděky

Níže uvedený příspěvek odmítla redakční rada měsíčníku Odraz zveřejnit s tím, že - jak tvrdí ve své Redakční poznámce (Odraz č. 7-8/2015) - některé mé formulace hraničí s možnou soudní dohrou, přičemž celý spor je na úrovni tvrzení proti tvrzení …

Celý spor je, myslím, na jiné úrovni. Na úrovni trapného lhaní - ano, trvám na tomto termínu - lhaní ze strany ředitele Bezděky. Náš pes na volno na školním hřišti nikdy neběhal a letos tam vůbec nebyl.

Čili je to z mého pohledu spíše nehezká, provinciální úroveň krytí zad panu řediteli podle známého hesla z Limonádového Joa: “Padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina”.

Pokud je mi však známo, peníze na vydávání měsíčníku Odraz jdou z rozpočtu města. Prosím tedy redakční radu, aby nebyla propříště tak útlocitná a otiskla i nepohodlný názor řadového občana, který se brání proti lži čelního představitele města, kterým by nesporně ředitel základní školy měl být.

Vít Kahle
4. 8. 2015

 

Pane řediteli, jako pedagogický pracovník byste to měl znát: Lež má krátké nohy!

Školky
Škola | ilustrační foto | mF
  1. Lžete, jako když tiskne, když tvrdíte, že jsem byl na hřišti s volně pobíhajícím psem - letos tam náš pes nebyl vůbec, loni jsme byli vykázáni Vámi a školníkem, ačkoli byl pes na vodítku. Čekal pak na nás přivázán u dopravní značky venku na chodníku a dál byl scénář totožný jako letos - viz bod 3.
  2. Lžete, když tvrdíte, že jsme opustili prostor po výhrůžce policií (kdo mě zná, Vám určitě potvrdí, že taková výhrůžka je poměrně slabý kalibr). Prostor opustila jen Amálka (náš pes) a my jsme se na hřiště vrátili a byli zde vystaveni Vašim dalším atakům (viz bod 3).
  3. Lžete, když konstatujete, cituji: “ … že rodiče a děti ze školního hřiště nikdo nevyhodil, nevyhazuje a vyhazovat nebude.” V tom je právě ten zakopaný pes (pane řediteli, myšleno obrazně). Proto jsem psal svůj článek, protože jak Vy, tak Váš adorovaný a nepostradatelný školník, na něhož slyšíme z mnoha stran jen nelichotivé komentáře, jste nás nevybíravě vyhazovali. Hlavním argumentem bylo, že zde není pedagogický dozor a že tudíž nemáme na školním hřišti co dělat. 
  4. To, že bude multifunkční hřiště s vyvěšeným provozním řádem, jste říkal už loni. Za celý rok se nic nestalo. Držím Vám palce, ať to letos konečně klapne. 
  5. Uráží mě, že hážete rodiče s dětmi do stejného pytle s alkoholiky a narkomany. Po nás tam opravdu žádné nedoplaky či rozbité lahve nezůstaly. A pane řediteli, ani psí výkaly ne!

Myslím si, že ředitel školy, který veřejně lže, není dobrý příklad pro roztocké žáky i občany, není to prostě dobrý ředitel. Měl by pomýšlet na uplatnění jinde, třeba v politice?

Vít Kahle s rodinou

 

Kam dál

Redakční poznámka | Redakční rada
Udání | Vít Kahle
Škola | Vít Calta

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

nova runway Ruzyne

Zdravím stálé obyvatele Roztok.Proběhlo zde mnoho diskuzí ohledně hluku, proto by mě zajímal názor obyvatel na novou paralelní runway k té stávající 6-24, kterou letiště plánuje začít stavět 2016. Roztoky pak budou sloužit hlavně pro vzlety, zvětší se i frekvence.
V tropických nocích je volba vedro nebo hluk z letadel už tak těžká.

Klara

to je pod rozlišovací schopností zmodralých Svazáků

oni přeci tak potí krev při výstavbě roztockých silnic a chodníků. Víte jakou to dá práci sehnat třeba firmu Kirstone a na jejich opravu?
Co to asi dalo práce, aby vyhráli výběrové řízení, když má v popisu podnikání "pronájem nemovitostí"?

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.