Rekord pro Adélu

Dopadlo to dobře. Ujel jsem 1058 km za 50 h 30 min jízdy. Počasí nepřálo, každé ráno trochu pršelo, proto jsem musel jízdu několikrát přerušit.

Z dostupných kanálů jsme zjistili, že se o toto nikdo ještě nepokusil. Kupodivu mě nebolela žádná část těla, a proto jsem se mohl další týden zúčastnit charitativní jízdy 111 hodin kolem hranic České republiky, kde jsem na silničním kole ujel 623 km a pro zajímavost - průměrná rychlost se pohybovala okolo 32 km/h. Chtěl bych poděkovat svému týmu, sponzorům a všem, kdo přispěli, bez kterých by se tato věc nemohla uskutečnit. Pro Adélu jsme dokázali získat krásných 100 616 Kč. Doufám, že jsem inspiroval další sportovce k podobným projektům. K napočítání více kilometrů došlo, protože jsem jezdil na dvou různých kolech a chybovala technika a matematika, ale pořád je lepší ujet o 50 km více než méně. Rád by se zmínil o přístupu mých dvou synů Honzy a Marka, kteří mě překvapili svým nasazením po můj rekord. Přejeme, já i můj tým, Adéle krásný pobyt u moře. 

S pozdravem

Vladimír Vidim

Poděkování

Děkujeme panu Vladimíru Vidimovi a jeho skvělému týmu za poskytnutí pomoci naší dceři Adélce Kosové.

Jako součást ujetí rekordních 1000 km na historickém vysokém kole nechal pan Vidim zřídit transparentní účet, na který lidé posílali libovolné částky, a mohli tak přispět Adélce k uskutečnění jejího snu - jet k moři. Celá akce byla doprovázena pozitivní energií a dobrou náladou, která napomohla k překonání rekordu. Počinu pana Vidima i všech zúčastněných si velice vážíme a ze srdce děkujeme.

Věra a Petr Kosovi

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.