Robinsoni a superhrdinové

Příměstské tábory jsou fenoménem posledních let. Jejich obliba a popularita neustále stoupá

Co je příměstský tábor?

Tábor bez přenocování. Ráno rodiče předají děti organizátorům na předem domluveném místě a večer si je opět vyzvednou. Noc děti tráví doma s rodinou.

Během dne je pro děti připraven zábavný i naučný program, soutěže, hry a výlety.

Příměstský tábor může být prvním krokem k osamostatnění dětí a "přípravkou" na opravdové tábory bez rodičů. Zároveň je to jednoduché a cenově dostupné řešení pro pracující rodiče v období letních prázdnin, kdy je problém sehnat hlídání.

Příměstský tábor také prohlubuje vztah dětí ke svému bydlišti a jeho okolí. Umožnuje dětem trávit čas se svými kamarády a objevovat a prostřednictvím her poznávat místo, kde žijí.

Co nabízí CK Robinson? Moderní a profesionálně připravený příměstský tábor! Jeho základem je nabitý dobrodružný program, který kombinuje pohybové a sportovní aktivity, tvůrčí činnosti, dobrodružství, objevování okolí a výlety. Děti získají spoustu nových dovedností, a zároveň si užijí hromadu zábavy. Maximum času budeme s dětmi venku v přírodě, na hřišti nebo na koupališti. V případě špatného počasí bude k dispozici bohatě vybavená klubovna.

Letošní prázdniny budou ve znamení superhrdinů. Děti si procvičí obratnost i sílu, vyrobí si svůj superkostým a sestaví originální komiks. V Roztockém háji a na Kozích hřbetech proběhne velká dobrodružná bojovka. Na hlavní výlet vyrazíme do nového pražského Jump-Parku. Protože každý superhrdina umí létat nebo alespoň hodně daleko skákat! A to se v JumpParku trénuje nejlépe.

Saša Karfíková

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.