Rožálek

Ve čtvrtek 5. dubna odpoledne se v MC Rožálek rozezněla hudba kapely Beruška Band, která zahrála k poslechu a tanci našim nejmenším. Oblíbené dětské písničky byly proloženy soutěžemi, do kterých se dětičky se zájmem zapojovaly. Pro maminky s nejmenšími návštěvníky, kteří ještě netančili, bylo již tradičně připraveno zázemí mateřského centra a drobné občerstvení. Nálada již byla přímo jarní a věříme, že si odpoledne plné zábavy všichni užili. Děkujeme manželům Drdovým za krásně připravený program a městu Roztoky za podporu akce.


Další poděkování patří paní Poláčkové, která členy MC Rožálek i ostatní zájemce společně s agronomkou Martinou Maršíkovou provedla ve středu 18. dubna farmou v obci Hole. Účastníci měli možnost seznámit se s plemenem krav, které je zde chováno na mléko, s podmínkami chovu, s přípravou krmení a dalšími informacemi. Dále zde byla možnost zakoupení čerstvého mléka, které farma dodává i do roztockého mlé-komatu, a v neposlední řadě měly děti k dispozici dva poníky ke svezení.

Díky nápadu Vendulky Bromovské na uspořádání této akce, vlídnému přijetí paní Poláčkové, zajímavému výkladu paní agronomky, dobré náladě všech přítomných a pěknému počasí se prohlídka farmy velmi vydařila.

Pro více informací o akcích a kroužcích v MC Rožálek sledujte naše webové stránky a městské nástěnky.

Příjemné prožití jarních dnů vám přejí

Eva Tluková,Vendula Bromovská a Simona Mádlová.

Simona Mádlová za celý tým MC Rožálek. Mateřské centrum
ROŽÁLEK Roztoky u Prahy Mobil: 773 245 147 www.rozalek.cz

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.