Rožálek

První pololetí nového školního roku je již v plném proudu a také v herničce mateřského centra nezahálíme. Kromě pravidelných programů pro děti nabízíme i kurzy s rodilými mluvčími (nejen) pro maminky, které si tak mohou zpestřit rodičovskou dovolenou, rozšířit jazykové znalosti či "protáhnout" tělo.

Kurzy němčiny (středa) a angličtiny (pátek) v Rožálku probíhají v dopoledních hodinách a během výuky můžete využít programu pro děti v přilehlé herničce. Oba kurzy začínají v měsíci říjnu, pokud byste měli chuť se přidat, neváhejte nás kontaktovat na centrumrozalek@seznam.cz či telefonicky na čísle 773 245 147. Každou středu ve večerních hodinách pak probíhají kurzy italštiny pro začátečníky a pokročilé. Všechny jazykové kurzy vedou rodilí mluvčí.

V pondělí odpoledne se do Rožálku po prázdninách vrátila i oblíbená ZUMBA s instruktory Zdeňkem Kodešem a Janem Petrovickým, v pátek dopoledne cvičíme AEROBIK s Martinou Matasovou. Během těchto akcí opět nabízíme v herničce program pro děti.

Každý měsíc je pro maminky připravena také večerní tvořivá dílna na různá témata a z různých materiálů.

Děti se začátkem listopadu mohou těšit na setkání s BERUŠKA BANDEM při Podzimní slavnosti v Rožálku. Kromě zpívání a tancování bude program již tradičně doplněn o výtvarnou dílnu a soutěže, na doprovod čeká drobné občerstvení.

Novinkou v Rožálku jsou hudební kurzy Yamaha, které probíhají v úterý dopoledne. Pro více informací o akcích v MC Rožálek sledujte naše webové stránky www.rozalek.cz či městské nástěnky.

Krásný a barevný podzim Vám přejí

Vendula Bromovská, Simona Mádlová a
Eva Tluková za celý tým MC Rožálek

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.