Rožálek

Prázdninová cesta za pokladem

V posledním srpnovém týdnu se v Třešňovce za Solníky konal již 5. ročník Cesty za pokladem, kterou připravilo Mateřské centrum Rožálek pro děti předškolního a předškolkového věku. I když jsme se do poslední chvíle báli, že déšť překazí naše plány a přípravy, počasí nám nakonec přálo, a tak si děti a jejich doprovod akci užily se vším všudy Na startu byla připravena malá výtvarná dílnička, ve které si děti vytvořily královskou korunu, na niž pak sbíraly diamanty za každý splněný úkol.

V lese na ně čekala stanoviště připravená na téma „výlet do světa pohádek“. Věříme, že si děti kromě pamlsků odnesly i spousty zážitků a zpříjemnily si tak konec léta. Děkujeme všem, kteří se na prázdninové cestě podíleli, a městu Roztoky za podporu akce.

V letošním školním roce Mateřské centrum Rožálek pokračuje ve svém pravidelném harmonogramu, který tvoří kroužky pro děti od narození až po předškolní věk, pro maminky pak jazykové kurzy (nově španělština s rodilou mluvčí).

Po dokončení rekonstrukce fitness pod školní jídelnou se můžete těšit i na sportovní aktivity pro rodiče.

Na podzim chystáme bazárek podzimního a zimního oblečení pro děti a budoucí maminky, termín závisí na ukončení úprav tělocvičny a naleznete ho na našich webových stránkách, či tradiční taneční odpoledne pro děti.

Pro více informací o akcích v MC Rožálek sledujte naše webové stránky www.rozalek.cz či městské nástěnky. Příjemné babí léto Vám přejí

Simona Mádlová, Vendula Bromovská a
Eva Tluková za celý tým MC Rožálek.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.