Rožálek

Letošní podzim byl v Rožálku ve znamení výletů. S našimi „Sluníčky“ jsme navštívili a shlédli hned dvě krásné výstavy v Roztockém zámečku. Ta první dětem přiblížila, jaké to je vidět svět z výšky z koše létacího balonu, děti si mohly malý papírový balon také vyrobit a odnést na památku domů.

Druhá výstava byla na téma čokoláda, díky expozici jsme se dozvěděli, čím vším musí kakaové boby projít, než si pochutnáme na oblíbené sladkosti. Tímto bychom rádi poděkovali všem, kteří se o zámeček v Roztokách starají a výstavy pro veřejnost chystají.

Dny se zkracují a ochlazují, rády bychom vás pozvali na pravidelné kroužky i tradiční jednorázové akce. Od listopadu se do našeho harmonogramu vrací oblíbené cvičení pro děti na gymballech či aerobik pro ženy s možností využití programu pro děti během cvičení.

V listopadu se můžete těšit na Podzimní slavnost s Beruška Bandem či Lampionovou svatomartinskou cestu. V prosinci pak na tradiční Mikulášskou slavnost s nadílkou. Z ostatních kroužků vám nabízíme Sluníčka - adaptační program pro dětičky od 3 let, kde se děti laskavou formou připravují na docházku do mateřské školky, a Výtvarku, jež je kroužkem nejen pro šikovné děti, ale také pro jejich maminky, které si s nimi mohou vyrábět jednoduché a nápadité dárky nebo dekorace do bytu. Velmi oblíbeným kroužkem jsou Batolata - zpívání, cvičení, říkadla a výtvarná dílnička pro děti od jednoho roku. A nesmíme zapomenout na Miminka - program pro nejmenší návštěvníky Rožálku. Oblibě mezi dětmi školkového věku se těší také naše tradiční kroužky Flétnička a Angličtina pro děti. Na závěr bychom vám chtěli připomenout, že první návštěva v MC Rožálek je zdarma a vstupné se platí jen za hodiny, které děti skutečně navštívily.

Více informací naleznete na www.rozalek.cz Přejeme barevný listopad a těšíme se na viděnou s vámi na některé z našich akcí.

Simona Mádlová, Vendula Bromovská a
Eva Tluková za celý tým MC Rožálek

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.