Rožálek v létě

V červenci se společně těšíme na pondělní výtvarný kroužek, úterní a středeční Sluníčka. V srpnu se s námi můžete vydat na Cestu za pohádkovým pokladem, která se bude konat 27. 8. 2013 od 10 hodin v lese za Solníky. Zde budou na děti čekat pohádkové bytosti, soutěže a odměny. Vstupné 30,- Kč, start v 9:45 u dětského hřiště na Masarykově ulici.

Pro naše stávající i nové návštěvníky je dne 2. 9. 2013 připraven den otevřených dveří, kde mohou děti a rodiče navštívit prostory MC Rožálek a seznámit se s harmonogramem aktivit pro nový školní rok. Pro děti zde bude připravena výtvarná dílnička, soutěže a pro všechny občerstvení. Přivítáme Vás od 8:00 do 12.00 a od 13:00 do 16:00.

Od září se opět můžete těšit na pravidelné kroužky:

Miminka, Batolátka, Výtvarné dílničky, Gymbalony, Sluníčka (adaptační program pro děti, kde si vyzkouší, jaké to bude v opravdové školce), jazykové kurzy pro dospělé, které od září rozšíříme o španělštinu s rodilou mluvčí, aerobik, Zumba a mnoho dalšího. Na většinu našich pravidelných kroužků se nemusíte předem hlásit a platíte vždy pouze lekci, kterou navštívíte. Pro více informací si pište na centrumrozalek@seznam.cz.

Srdečně se na vás těšíme a přejeme vám krásné prožití léta. v ,

Simona Mádlová, Vendula Bromovská a
Eva Tluková za celý tým MC Rožálek

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.