Roztoč

Výlet do Arktidy

Ty, které rozladila letošní zima, zveme 23. února v 19 hodin na cestovatelskou přednášku. V teple ateliéru v Havlíčkově ulici se spolu s panem Jiřím Černým vypravíme do Grónska (a možná příště i jinam). Pan Černý se nám nabídl, že by se mohl podělit o zážitky ze svých cest a čas od času připravit cestovatelskou přednášku, a toto je první z nich. Pušku na medvědy nechte doma.

Volná místa v kroužcích a kurzech

Máte-li chuť, můžete se dohlásit do následujících kroužků a kurzů:

Zpívání pro děti od 2 do 4 let s rodiči

Kroužek pro batolata až předškoláky se svými dospělými se koná každý čtvrtek od 10.15 v ateliéru Jungmannova pod vedením Kateřiny Judové. Můžete se těšit na pásmo říkadel, písniček a drobných her s mnoha hudebními nástroji.

Foto O

Fotokroužek pro dospělé pod vedením Josefa Mirovského se koná 1x za 14 dní ve čtvrtek večer v ateliéru Havlíčkova.

Skořápky

Dramatický kroužek pro děti od 7 do 10 let pod vedením Terezy Koláčkové se koná každou středu od 13.30 do 15.00. V prvním pololetí děti začínaly vymýšlením písniček a příběhů, které si pak zkoušely zahrát, postupně lektorka do lekcí zapojovala i hlasová cvičení a práci s textem (básničky). Ve druhém pololetí se kroužek bude věnovat tématu ptáků.

Animace pro začátečníky

Kroužek animovaného filmu pro děti pod vedením ilustrátorky Zdenky Převrátilové se koná zhruba každou druhou sobotu. Animované filmy studia Anima Roztoč můžete zhlédnout na webu Sdružení.

Tomáš Zděblo

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.