Roztocká ODS má nového předsedu

Výraznou změnou prošla začátkem září roztocká ODS. Po sedmnácti letech již na předsedu místního sdružení nekandidoval Jiří Landa a do vedení byl zvolen Roman Jandík.

Důvodem, proč Jiří Landa neaspiroval na žádnou funkci v místním sdružení, bylo jeho osobní rozhodnutí. Časové vytížení spojené se stále častějšími pracovními pobyty v zahraničí kolidovalo se zodpovědným vedením místní organizace a s tím spojenými povinnostmi. Za celých sedmnáct let práce pro Roztoky patří panu Landovi velké poděkování. Místní sdružení jej zvolilo čestným předsedou, kterému zůstává nadále poradní hlas.

Roman Jandík je občanem Roztok téměř od narození a v posledních letech se aktivně zapojuje do řešení problémů města. Ke svému zvolení řekl: „Není až tak důležité, kdo je oficiálně předsedou místního sdružení. Chtěl bych ODS v Roztokách vrátit její pravicovou tvář, otevřenost, jednotu a v zastupitelstvu vážnost, kterou bohužel v posledních letech, často i vlastní vinou, ztrácela. Rád bych do místního sdružení přivedl nové odborníky, kteří by v Roztokách pomohli řešit problémy města. Je to velký závazek a děkuji kolegům za podporu.“

Místopředsedou místního sdružení ODS byl zvolen Rene Šefr, povoláním restaurátor, člen Redakční rady Odrazu a člen Kulturní komise města Roztoky.

Radu místního sdružení ODS dále doplnili Alice Tondrová, Tomáš Pařízek, Václav Majer a Olga Charvátová.

Místní sdružení ODS Roztoky

 

Roman Jandík – předseda MS ODS

Občanem Roztok je téměř od narození v roce 1981. Je absolventem ekonomického oboru strojní fakulty ČVUT v Praze. Od roku 2005 do roku 2010 pracoval na české burze. Aktuálně je poradcem a tiskovým mluvčím ve společnosti ČD Cargo. Záliby: cestování, hory, sport a fotografování.

Rene Šefr – místopředseda MS ODS

Občanem Roztok je od roku 1984. Povoláním restaurátor sochařských a uměleckořemeslných děl v kovu je držitelem restaurátorské licence Ministerstva kultury ČR. Vlastní restaurátorské ateliery a dílny uměleckého kovářství a zámečnictví na Tursku. Je členem Kulturní komise ZM a Redakční rady roztockého měsíčníku Odraz. Záliby: umění, historie, estetika a hudba.

 

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.