Roztocké umělkyně vystavují v dejvické galerii Domino

Úžasná práce s barvou v malbách Evy Holubové-Štolbové a výraz sošek Markéty Bee vás nenechají projít kolem výlohy galerie ve Wiichterlově ulici bez pozastavení. Při pohledu na práce obou autorek se neubráníte úsměvu, jsou vtipné, hravé a přítulné, zkrátka pohladí po duši.

Eva Holubová-Štolbová (vlevo) a Markéta Bilíčková (Bee) při otevření výstavy v galerii Domino začátkem listopadu 2012. Ve společnosti Picassa, Chagalla a Eviných Kocourů.

Přijďte se podívat, co umí mladé ženy, které potkáváte v roztockých ulicích nebo na dětském hřišti. Já jsem tam také byla, na vernisáži jedla a pila, ale hlavně - viděla jsem Padlou Andělu, Tři zakleté švadlenky, mlsného kocoura i rozverné telátko. Jen jeden Evin Anděl mi uletěl před nosem, představte si, nedočkavý návštěvník galerie si ho odnesl domů ještě před zahájením vernisáže. Kdo se do Dejvic nedostane, nezoufejte, můžete se seznámit s tvorbou našich mladých umělkyň alespoň na jejich internetových stránkách: www.miniobr.cz/eva,www.fler.cz/marketa-bee.

Marcela Marková

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.