Roztoky mají nové webové stránky

Začátkem ledna byly spuštěny nové webové stránky města. Zatím prošly první fází změn. Asi tou nejviditelnější je nová grafická podoba. Dále došlo k úpravě struktury tak, aby byly stránky pokud možno ještě přehlednější. Byla zavedena nová rubrika Rozpočet a veřejné zakázky. Zde můžete nalézt schválený rozpočet až do úrovně jednotlivých položek, jeho průběžné čerpání, výběrová řízení či studii na dostavbu školy.

V příštích týdnech budou zapracovávány další drobné úpravy. Chystáme ale i nové funkce. Namátkou se bude jednat o propracovanější jízdní řády, podstránky zastupitelů, on-line Odraz či hlášení občanů.

Zajímavostí je, že realizace nových stránek byla velmi levná. Koncepci změn a návrh nové struktury jsem vypracoval sám spolu s naším webmasterem. Ten veškeré změny zvládl naprogramovat v rámci paušálu, který má s městem domluvený. I samotné překlápění webu jsme zvládli v tomto dvoučlenném týmu. Nákladem na změnu stránek byl tedy jen grafický návrh. Jeho autor mj. navrhoval i osobní stránky prezidenta republiky. Spolu s novými webovými stránkami jsme spustili i oficiální stránku města na facebooku. Zde se občané mohou vyjadřovat k dění ve městě. Proběhlo zde i hlasování o přejmenování ulice Obránců míru na ulici Václava Havla. I díky tomuto hlasování byla nakonec přejmenovaná jiná ulice. Budu chtít, aby se občané Roztok i v budoucnu do rozhodování ve městě zapojovali.

Budete-li mít k novým stránkám nějaké připomínky, budeme rádi, když nám je pošlete na e-mail web@roztoky.cz. Doufám, že se vám budou nové stránky líbit a že na nich naleznete užitečné informace.

Jan Jakob
starosta města Roztoky (za TOP 09)

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Takže starosta aby vykázal

Takže starosta aby vykázal nějakou práci si hraje s blbostmi jako jsou webové stránky a facebook, místostarosta opravuje (nebo spíš neopravuje) pravopisné chyby v Odrazu a co dělá druhý místostarosta? Hádám, že na úřadě myje záchody nebo nějakou jinou nezbytnou práci, aby se tam nenudil. A za to berete každý 40 tisíc nebo kolik. Děláte to dobře, chlapci. Ještěže je vás tam tolik.

Vašku :-)

Tak to není vašku,druhý místostarosta tam je proto,aby mu daňový poplatníci zaplatili dluhy na exekucích, vždyť už za ním exekutoři chodí i na úřad,TO JE OSTUDA :-) ,ale ne jeho,celého města :-)))))

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.