Samé lži

S krajní nechutí se vyjadřuji k neuvěřitelnému mixu lží, polopravd a nesmyslů, kterými zasypal minulý Odraz inženýr Šalamon a které se týkaly mé osoby.

Prohlašuji, že žádné grantové prachy kámošům nerozdávám. Je to lež a pomluva. Dotační prostředky procházejí poctivě dvěma komisemi, radou, vyšší částky zastupitelstvem, vše je řádně odhlasováno a vyúčtováno. V obou komisích má strana pana inženýra své zástupce schopné věcné diskuse, pro řadu z navrhovaných položek hlasují doložitelně v zastupitelstvu i zástupci ODS. Dotace jsou řádně vyúčtovávány a kontrolovány. Kdyby inženýr neflákal svou účast v kontrolním vyboru, mohl se o tom přesvědčit na vlastní oči.

Fakt, že vyrazím na letiště (ano, předcházel podnět občanů, které hluk obtěžuje) a snažím se tam vyjednat, zda by nejvíc postižený koridor Roztok nebylo možno odškodnit individuálně, třeba příspěvkem na lepší okna, jistě není zločinný. Partner, Letiště Praha, touhle cestou jít nechce. Jak ho chce pisatel donutit?

Snad vyvlastnit?

On, věrozvěst svobodného podnikání a konání? Ovšem hlavně toho svého, hlava nehlava, soused nesoused!

Snažil jsem se napsat, že mi hluk z letiště coby představiteli obce není lhostejný. Veřejné slyšení, které bude 17. ledna od 18.00 ve škole, je toho důkazem. Zeměkoulí jistě nepohne, obávám se, že nepřesvědčí ani představené letiště, aby z gruntu změnili systém kompenzací. Ale je to aspoň snaha o informovanost, o osvětu. Snad lepší než nekončící nepravdy pana Šalamona.


Tomáš Novotný

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.