Sestry Cihlářovy obhájily titul mistryň světa

Roztocké sestry Radka a Tereza Cihlářovy spolu s Kateřinou Brabcovou z Fitness Centra Báry a Hanky Šulcových dokázaly obhájit mistrovský titul v kategorii tříčlenných týmů na mistrovství světa ve sportovním aerobiku FISAF, které se uskutečnilo od 16. do 19. října 2012 v holandském Dordrechtu.

V naší kategorii byla dost velká konkurence, proto jsme měly obavy, jak dopadneme, a byly jsme hodně nervózní. Nejvíce jsme se bály konkurentů z Austrálie a dalších českých týmů. Celkem jsme musely odcvičit tři kola. Musím říct, že se nám první kolo velice povedlo a postupovaly jsme do dalších kol z prvního místa, které jsme si dokázaly udržet. Cvičilo se nám velmi dobře. V hale byla perfektní atmosféra, spoustu lidí nám fandilo a s ostatními závodníky jsme se navzájem podporovali,“ popsala pocity závodnic a atmosféru mistrovství světa Radka Cihlářová.

Z výsledkové listiny je zřejmé, že tým sester Cihlářových suverénně vyhrál před druhým týmem z Kladna a třetími Australankami. Přípravy na vrcholovou světovou soutěž byly náročné. „Na tyto závody jsme se připravovaly zhruba tři měsíce a trénovaly jsme šestkrát týdně. Bylo to opravdu náročné naší sestavu natrénovat, protože jsme kvůli mistrovství zařadily těžší prvky, které jsme musely perfektně a synchronně zvládnout všechny tři. Naštěstí se nám ta 'dřina' vyplatila a v Holandsku jsme dokázaly vybojovat zlaté medaile,“ dodala Radka Cihlářová.

Dovolte mi, abych sestrám Cihlářovým jménem Roztok k jejich famózní obhajobě titulu mistryň světa co nejsrdečněji poblahopřál a zároveň abych jim poděkoval za významnou reprezentaci nejen Roztok, ale i celé naší země. Radko a Terezo, Roztoky jsou na Vás hrdé!

Jan Jakob
starosta města Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.