Slavnosti pravého a levého břehu

V sobotu 14. září se uskutečnil již třetí ročník Slavností pravého a levého břehu. Hlavní myšlenkou těchto slavností je skutečnost, že nás řeka nejen odděluje, ale zároveň i spojuje. Proto má setkání u Vltavy víc než symbolický smysl. Počasí nám letos opět přálo, a proto jsme si mohli bohatý program patřičně užít.

Zábava probíhala opět na obou březích, na levém roztockém a na pravém klecanském. Mezi břehy jezdili nepřetržitě převozníci a lodičky. Na obou březích bylo připraveno sportovní i kulturní vyžití jak pro dospělé, tak pro děti. Mezi hlavní hvězdy patřila famózní Lenka Dusilová, kterou na pódiu vystřídal Justin Lavash. Večer patřil poněkud tvrdší Lauře a jejím tygrům a Hudbě Praha. Odpolední program skvěle doplnili místní

Kosa Vostra, Rybičky z Únětic či bubeníci Blabuburo. Bohatý byl i doprovodný program, který tvořili především nadšenci z místních spolků. Velký zájem upoutal i seskok parašutistů, kteří ladně přistávali přímo do Vltavy. Po setmění zaujala ohnivá show nad hladinou řeky.

Velké poděkování patří všem organizátorům, zejména Tereze Vytiskové a Radkovi Eliškovi.

Příjemnou atmosféru slavností dokreslují fotografie.

Protože jsou Slavnosti pravého a levého břehu již tradicí, těším se příští rok opět na viděnou.

Jan Jakob
starosta města Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.