Sokolení 2012

Již čtvrtým rokem jsme uspořádali akci Sokolení, sportovní den pro veřejnost a to v našem areálu TJ SOKOL. Dopoledne na děti čekala stanoviště s úkoly a odpoledne jsme připravili sportoviště k odehrání turnajů příchozích.

V neděli 23. září přišlo na letošní Sokolení 70 dětí s rodiči. V celém areálu bylo rozestavěno 9 pohádkových postaviček, u kterých děti plnily úkoly. Po nalepení startovních čísel si děti vyzkoušely hody pylovými koulemi, přenášení včelích miminek, skákání v pytlích, převážení cihel v kolečku, také nosily krtince, proběhly si překážkovou dráhu a u dalších stanovišť byli i rozhodčí, kteří jim změřili skok do dálky a běh na 40 m. Za splněné úkoly si děti tiskly na diplomy razítka.

S potištěnými diplomy utíkaly k Mance, která měla pro všechny děti připravené medajle a bublifuky. Zde si děti mohly vysoutěžit ještě další 4 odměny. Největší radost určitě dělaly metrové nafukovací housenky. A pak už byl čas na dětský aerobik. Cvičitelka Radka roztancovala nejen dětičky, ale i rodiče. Pro hladové a vyprahlé sportovce jsme připravili domácí občerstvení. O občerstvení dospělých se postaral Únětický pivovar.

Ráda bych poděkovala za pomoc během Sokolení: JARDOVI Prokešovi, HONZOVI Smilovskému, ŠTĚPÁNCE Bayerové, RENÁTĚ Kolářové, ALICI Kyselové, BLAŽENĚ Šmídlové a cvičitelkám RADCE Kubánkové, ŠÁRCE Čížkové a VERONICE Brzicové.

MARTINA Sasková, cvičitelka R+D, PD
Sokol Roztoky, www.sokroz.cz

 

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Sokolení | Sokol Roztoky
Sokolení | Renáta Kolářová
Sokolení 2013 | Martina Sasková

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.