Společně za kulturou - dvě pozvání nejen pro seniory

V sobotu 31. května vypukne již 4. ročník festivalu Zámeček 2014. Loni na „Promenádním koncertu“ zatančili a zahráli žáci ZUŠ Roztoky. Ani deštivé počasí neodradilo mnoho rodičů a prarodičů.

Letos pro Vás nevšední vystoupení přichystají žáci Roztoče, vystoupí také žesťové trio. Za přispění Kafírny ProVás bude pro přítomné seniory zdarma připraveno malé občerstvení.

S organizátory akce sdružením RR se na Vás budeme těšit v sobotu 31. května ve 12.00 hodin na louce v roztockém zámku. Věřím, že tentokrát nám bude přát i počasí.

Zahradní koncert - tradiční vystoupení žáků ZUŠ je zážitek, který si nenechte ujít. Koncert bude zahájen ve čtvrtek 12. června v 17 hod. na louce před městským úřadem. Vystoupí žáci hudebního, tanečního i literárně-dramatického oddělení ZUŠ.

Ve spolupráci s městem a členy zdravotní a sociální komise i na toto setkání přichystá malé občerstvení pro všechny příchozí seniory.

Na obě akce roztocké seniory rádi přivezeme i odvezeme. V případě Vašeho zájmu mě neváhejte prosím kontaktovat na tel. čísle 724 544 799. Domluvíme si přesný čas i místo odvozu.

Těším se opět na společně setkání s Vámi!

Marie Šlancarová
předsedkyně zdravotní a sociální komise

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.