Studio mladých nezahálí

 

Přátelé našeho divadelního uskupení Studia mladých!

Předně chceme poděkovat všem, kteří si letos našli cestu na naše divadelní představení a tím i na naši snahu o to, aby to v našem městečku trochu divadelně žilo. Přesto ale cítíme, že divácký potenciál stále není vyčerpaný, a tak bychom si v tom příštím roce přáli, aby více lidí našlo kuráž se na nás přijít podívat.

Už přece jen mezi sebou máme i mediálně známější obličej (Vojta Efler), jehož hlas můžete každé ráno slýchat z Rádia City a pravidelně vídat v Ordinaci v růžové zahradě II jakožto kapitána Janáka. Zároveň právě on nejintenzivněji pracuje na našem dalším divadelním kusu. Na něm pracuje i náš dvorní skladatel (Tomáš Zámečník) a kromě toho pracuje i na svých vlastních projektech, a tak si už můžete pustit i jeho skladby. Odkaz na ně najdete na www.facebook.com/tomaszamecnik.

A moje maličkost (Radek Bár) taky nezahálí a dovolila si sepsat knížku o asi pětiletém soužití se svými dětmi. Nese název Proč (ne)mít děti a dá se objednat na www.procnemitdeti.cz, kde najdete i ukázky, nebo si ji v Roztokách můžete zakoupit v naší knihovně či na náměstí v Papírnictví - Hračkárna, Lidická 689.

Závěrem nám dovolte vám popřát příjemné Vánoce a vše dobré v následujícím roce 2015 a také více odvahy přijít se podívat na divadlo, kde nehrají ostřílené hvězdy, nenapsali je známí autoři, nejedná se o všeobecně známé tituly a jejich autory a aktéry v jedné osobě můžete potkat třeba v autobuse do Prahy.

Radek Bár
Studio mladých.

 

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.