Studio mladých zve na premiéru muzikálu

Milí přátelé, přátelé roztocké kulturní fronty zvláště. Ve čtvrtek 10. dubna uplynuly čtyři plodné roky od založení divadelního souboru Studio mladých. Plodné roky to byly nejen proto, že se nám podařilo uvést v život tři inscenace, které těší diváky nejen zde, ale i v Praze, Karlových Varech, Plzni, Chebu a na řadě dalších míst. Avšak plodné i proto, že vám nyní hrdě představujeme naši čtvrtou inscenaci.

Premiéra nové hry Studia mladých nazvané

Hospodkál aneb Boj o pípu

navíc není nic menšího než velkolepý a přitom až intimně jíma-vý muzikál z prostředí, ve kterém byste se ho nenadáli. Totiž z poctivé české hospody. Takové, jakou všichni známe a máme rádi. Hospoda je totiž místo, kde tepe život. Kde každý má svůj příběh. Kde není nouze o pochopení i ostřejší slovo. Kde se odehrávají často dramata, kterým ta antická nesahají ani ke kotníkům. A kde nikdy není nouze o legraci. Kde hospodský svým štamgastům rozumí, a když náhodou ne, odejde do sklepa. Kde štamgasti dělají, jako že se neznají, a přitom by za sebe dýchali. A kde je dobře, i když se místo pípy používá spíš otvírák.

A kde jinde v Roztokách poprvé toto dílo předvést než v hospodě? Než tam, kde se i náš soubor cítí být „doma“? Ano!

Nechte se proto pozvat na čtvrtek 24. dubna do žalovské hospody Na Růžku! Začínáme v 19.30 a vstupné vás přijde na milých 130 korun. Těšíme se na vás!

Studio mladých, tedy
Radek Bár, Tomáš Zámečník a Vojta Efler

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.