Svoz bioodpadu z biopopelnic - nová šance pro přihlášení

Na základě jednání Odboru SRMŽP se společností Regios, a. s., je nově možné se přihlásit ke svozu biopopelnic průběžně během celého kalendářního roku. Seznam nově přihlášených zájemců o tuto službu bude vždy koncem měsíce předán svozové firmě a od následujícího měsíce bude nádoba svážena.

Svoz může probíhat z každé nemovitosti, ke které se váže platba místního poplatku za odpady. Je nutné, aby si nový zájemce koupil vhodnou nádobu na bioodpad (nikoli popelnici na směsný komunální odpad), město ani Technické služby nádoby neposkytují. Noví zájemci jsou do seznamu zařazeni automaticky, informace o zařazení se jim již nezasílá.

Zájemci o svoz bioodpadu musejí doručit písemnou nebo elektronickou přihlášku s uvedením svého jména, data narození, adresy a telefonního čísla na Městský úřad Roztoky.

Město je rozděleno na dvě části a svoz probíhá v měsících duben až listopad se 14denním intervalem vždy v úterý v sudém nebo lichém kalendářním týdnu. Informace o konkrétních svozových dnech pro jednotlivé ulice na svoz bioodpadu v roce 2015 jsou dostupné v březnovém čísle měsíčníku Odraz a na webových stránkách města na adrese: http://www.roztoky.cz/mobilni-sber-odpadu

Případné dotazy ohledně svozu bioodpadu vám rádi zodpovíme na telefonním čísle 220 400 217. 

Odbor správy, rozvoje města a životního prostředí MÚ Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.