rozpad

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Mám to za sebou

Když jsme před půldruhým rokem licitovali, kdo z místostarostů bude "prvním" v kterém kalendářním roce, vybral jsem si rok 2016. Přestupný, a tedy delší. Nadbytečný poslední den února jsem si skutečně užil, dokonce i poslední den března, ale tím to končí. Vůle dvanácti hlasů mě odeslala do opozičních lavic.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Prohlášení zastupitelů hnutí Sakura

Jakožto zastupitelé zvolení za Sakuru jsme se po dohodě s koaličním partnerem TOP 09 rozhodli nepokračovat v koaliční spolupráci s Občanskou demokratickou stranou. Důvodem je trvalé nepřiměřené prosazování populistických návrhů roztocké ODS a opakovaná útočná vyjádření vůči koaličním partnerům.

Děkujeme bývalému místostarostovi J. Hukovi, který byl nominován ODS. Spatřovali jsme v něm korektního a solidního partnera a budeme velmi rádi, bude-li v místní politice nadále činný.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Politický rozvod na radnici

Již fakt, že zastupitelstvo se 30. března sešlo v kompletním počtu jednadvaceti, napovídal, že tentokrát nepůjde jen o běžnou agendu. Dokonce se dostavilo i 5 občanů, tedy veřejnost.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah