školní okénko

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Školní okénko

Vážení rodiče a příznivci našeho "okénka",

i v tomto roce 2017 za Vámi budeme pravidelně přicházet s naší rubrikou - Školním okénkem, která Vám bude opět každý měsíc přinášet zprávičky z našeho školního života ve škole i školní družině.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Školní okénko

Vážení rodiče, tak už to zase "všecko frčí na plný pecky" - výuka, exkurze, výlety, kurzy plavání, seznamovací - adaptační program pro prvňáčky a šestáky, školení k inkluzi pro pedagogy, turistický kurz atd. Celá škola je až po střechu naplněna dětmi, takže se letos několik speciálních učeben opět změnilo na kmenové učebny tříd. V říjnu také začaly pod vedením učitelů či externistů pracovat školní kroužky. O objevných cestách s kroužkem Putování si přečtěte níže.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Školní okénko

Vážení rodiče, vítám Vás u našich zpráviček ze školního dění po prázdninové odmlce a věřím, že Vám i v tomto novém školním roce budu moci opět nabídnout mnoho zajímavých článků z akcí naší školy. Opět tu na zářijový úvod máme hned několik projektů pro školu, které škole přinesou další materiální i personální "vylepšení" našeho sboru, práce s dětmi či poradenského centra. Opět budeme nabízet mnoho zájmových aktivit - kroužků, tak s dětmi vyberte a nezapomeňte je do konce září přihlásit. Hned 12. 9.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Školní okénko

Vážení rodiče a ostatní příznivci našeho "okénka", konec školního roku byl tak od poloviny května, řekla bych, jedním velkým školním projektem. A to proto, že probíhalo denně souběžně tolik akcí, které by určitě vydaly na jedno celé samostatné číslo Odrazu. Na ŠVP odjížděla třída za třídou, stejně tak na různé exkurze a výlety a také se konala spousta projektů či výstav prací našich dětí, že někoho může napadnout, že se tady snad ale vůbec neučí.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Školní okénko

Vážení rodiče,

víte, co všechno mohou Vaše děti v naší škole zažít, kde všude mohou načerpat vědomosti a zkušenosti nebo jenom inspiraci a motivaci pro své další učení? Ne? Tak od toho je tu naše "Školní okénko", abyste se to dozvěděli. Následující příspěvky se týkají akcí jen za poslední měsíc. A to se některé další nevešly. Příjemné a pohodové čtení Vám přeje

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Školní okénko

Vážení rodiče,

momentálně jsme sice teď všichni učitelé napjati, jak dopadne konkurz na nového ředitele/ku školy, ale to nic nemění na tom, že pomalu začínáme v práci finišovat a tedy zároveň chystat nové učebnice a pomůcky pro další školní rok. Úplně nově se bude od září poprvé učit anglický jazyk v celé škole, nově tedy i ve druhé třídě, loni se totiž začalo s Aj v 1. třídách.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Školní okénko

Vážení rodiče, únorový měsíc čítající jarní prázdniny uběhl rychle jako voda a dění ve škole svištělo jako vítr, který nám koncem února převrhl pár květináčů, odnesl pár lehčích věcí ze zahrady a popoháněl i děti, které, nemít tašky jako zátěž na zádech, by byly odváty možná až do nějaké pražské školy. Ale jsme rádi, že odolaly, a tím pádem se mohly "v pohodě" zúčastnit mnoha výletů či akcí a hlavně reprezentovat naši školu na okresních olympiádách. Přiblížení únorových vzdělávacích programů jako "Hravá chemie pro I.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah